Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra. (Netflix)

Xandruska

Ty vole! Wtf? Oslavovanie silvestra sa zmenilo v slušne gore, nechýbali ani čubky s falošnými implantáty, pizzer ktorému nechceli zaplatiť ktorý sa zo zufania a nervov zrútil pretože mu mladík čo mal zaplatiť schytal guľku priamo medzi oči, Stará mamka ktorá chodila s upírom, a jej syn si to parádne rozdával s babu ktorá bola tak trochu cvok a jej hlava sa točila permanentne okolo "čhi", mladík s blondýnkou si myslí že sú najúžasnejšie pár na celej oslave a chce si ju pred všetkými vziať, bohužiaľ, zlatovláska to odmietne a na hajzli mu vykričí že s ním ani raz nemala orgazmus, toho to regulérne nasere sekerou rozbije dvere a ošuká ju ako zajac so všetkých polôh aké pozná (zo zadu, na stoličke, s predu, bohužiaľ sú to iba tie ktoré mu vykročala že pozná.) hlavne že slečna sa cíti jak na galaxií. Dvaja týpci ktorý sledujú dianie len z vonku sú proste chill. V celku za mne V Poho?! ()

Diaconix

A kurva. Pšonci popili vudky a vytvořili beztialni silvestrovsku taškařicu při kere nejeden tynejdžr bude trpjet nedoztatkem vlhčeneho hajzel papira a penisovym loktem. Za komara by to bylo promitane z velku hvjezdu na začatku a film by se zařadil po bok dalšiho polzkego velykana Seksmysje a tynejdžřy by mohli tak maximalně čumět na Bolka i Lolka. Polski bizar plny koz, ječeni, krve a notně vyšynutych  nadrženych manijaku (fšech pohlavi, ať je to akuratni dle norem). Jejku, jejku zmykajme z tont bo za to se isto už v pekle vařy voda. Zdař buch! ()

HMTD

Nevím jak to Poláci dělají, ale v posledních letech točí fakt skvělé filmy, no posuďte sami, při porovnání s českou produkcí, tohle je o dost lepší, než drtivá většina filmů za posledních deset let. Je tam nápad, i když částečně už viděný jinde, ale s tolika ozvláštňujícími prvky, že to má vlastně nádech originality. Do toho polský humor který by mohl být blízký i Čechům a dobré herecké výkony. ()

soukyd33

Poznámka: Tak hned na úvod k filmu. Proč je to česky a polsky. Film je tedy potřeba sledovat s forced titulky. Ty ale bohužel chybí i na Netflixu. Film sám o sobě je ale jízda. Hudba je super. Za soundtrack 👍. Polský titulky jsou vážně pitomost. Poznámka: Milostná scéna jednoho páru je super. Já jsem píčus?) 😀 Herecké výkony super. Akce střídá akci. Hlášek milion. Příběh debilní, ale asi to tak musí být. Poznámka: Ani policie zde neodvede dobrou práci. Poznámka: Lék na Alzheimera je v hajzlu. Doslova! 😁 Závěr filmu je také velmi zajímavý. 😁 Hvězdiček 3 ()

Dechman

Dávam 5 pretože niektorí tu vôbec nepochopili o čom ten film je...Natočené skvele, bez slabých miest, malo to spád a vtip. Sarkazmus, čierny humor či zápletky, výborné....dobre som sa zabavil! ()

futislav

Aneb kdo přežije první třetinu filmu, která je plná rozjařeného pubošství, přiblblých dialogů á la trapný americký sitcom a máte nutkavou potřebu vyhodit televizi z okna, je odměněn nečekaně gradujícím příběhem, který přejde v závěru ve slušný bizár, načež je v úplném finále zcela posrán. Zajímavé. Je v tom i několik dobrých hlášek a hodně dobrý situační humor. Tedy občas. ()

vinducha

S mým ksichtem na tyhle soukromé party nechodím a ani nejsem zván , tudíž možnost náhodného zásunu odpadá , naštěstí pak odpadají i ty ostatní věci a ty jsou jak vidno zde , povětšinou méně příjemné . Od cca 1:16:00 už to bylo malinko přehnané , každopádně zábavné až do konce. Nejvíc by mi bylo asi líto pizza boye a pak by mě zajímalo , kam zmizeli ty 2 vykouřenci , co seděli celou dobu na lavičce před barákem. ()

Iku75 odpad!

Absolutně nechápu tak vysoké hodnocení , u filmu jsem se nudil a nebylo nic co by mě rozesmálo . Hlavně mi vadilo jak je typický u Polských filmů je to neustále modlení a vyobrazení Ježíše . Už nikdy víc. ()

Pavlis.xxx

Solidní jednohubka z Polska. Není to nic co by jste ještě neviděli, na druhou stranu prvotina Belcla a hned takovej nářez, palec nahoru. Kdybych nevěděl, že to je z Polska klidně uvěřím Holýúd a to je co říct. Holt někde točí rafťáky a jiný ***ráky a tady tohle, nesrovnatelné. Vidět něco takového jako týnedžr chrochtám blahem, ale už jsem trošku jinde a i když jsem se bavil, převážně u první poloviny, druhá už se dost zvrhla a konec to trošku zbytečně podělal. Každopádně jako celek, který fungoval nečekaně dobře a často vtipně je film fajn překvapení. 75% ()

Seppi84 odpad!

Už dlouho jsem neviděl větší kravinu! Film se vleče více než hodinu k závěrečnému masakru než nastoupí do hlavní role pistole s bezedným zásobníkem ve styku žhavých výstřelů a za chvíli je po všem. Tvůrci zůstali nepochopeni. Asi bych udělal líp, kdybych dneska večer pustil výměnu manželek.. ()