Najhorší týždeň môjho života je úplne nový, hviezdne obsadený seriál, ktorý je komédiou chýb, nedorozumení a vzťahových katastrof... Týždeň pred svadbou by mal byť najlepší vo vašom živote, ale keď sa novinár Marcel (Roman Poláčik) pripravuje na manželstvo so svojou milovanou Mel (Kristína Svarinská), stane sa z neho nočná mora. Úprimné Marcelove pokusy robiť veci správne vôbec nevychádzajú. Nech robí čokoľvek, všetko sa obráti proti nemu a nasleduje jedna katastrofa za druhou. Všetky snahy vyhovieť Melániinmu otcovi Alanovi (Jozef Vajda), ktorý si myslí, že pre jeho dcéru nie je Marcel dosť dobrý, končia ďalším a ďalším zúfalstvom. Situácii nepomáha ani jeho kolegyňa Silvia (Sarah Arató), ktorá je do neho chorobne zamilovaná a urobí všetko pre to, aby mu svadbu prekazila. Naozaj VŠETKO! Prežije Marcel tento katastrofálny týždeň? Prekoná ich láska všetky prekážky? (TV Markíza)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (6)

Najhorší týždeň môjho života (2021)

Slovenský komediální seriál dle nějaké britské předlohy z roku 2004 ( trochu zoufalost hledat inspiraci někde v patnáct let starých archívech ) o sedmi dnech před svatbou mladého páru Marcela a Mel ( zřejmě běžné slovenské jméno ) v podání Romana Poláčika a Kristýny Svarinské, u kterých jsem si po dvaceti minutách pokládal otázku, co to je za lidi? On totální lhář, který v každém díle lže asi osmkrát všem okolo a hlavně jí, která je pravděpodobně naprosto blbá, protože člověk nechápe proč by si měla někoho takového brát natož mít ráda. No ale nějak se ta legrace udělat musí a já přiznávám, že jsem se asi čtyřikrát zasmál a jednu hvězdu dám hlavně za dokonalý výkon Josefa Vajdy perfektního v každé sekundě, ikdyž nic neříkal. Seriál, který díru do světa neudělá a já nedám víc hvězdiček, protože mi to nepřišlo vtipný, ale spíš permanentně trapný. ()

Pondelok (2021) (E01)

První díl slovenského seriálu dle licence nějakého britského seriálu z roku 2004, kde Roman Poláčik a Kika Svarinská míří za svatbou. Roman Poláčik se asi herecky vyřádil, ale do poloviny to je spíš trapné, afektované až užvaněné, že to moc nesedí do středoevropského prostoru, a já to málem nedokoukal, nicméně pak nastoupil Josef Vajda a to už byla jízda. Posledních deset minut jsem brečel smíchy, takže tomu dám šanci. Nemám moc respekt k licencovaným seriálům a nemám rád fekální humor, ale já fakt brečel smíchy. ()

Utorok (2021) (E02)

Tak první díl jsem kapku přecenil, tohle už byla čirá zoufalost ... zamyslel jsem se taky, jak je zvláštní koukat na hlavního hrdinu, který si má brát svoji největší lásku života a přitom tohle individum v každé větě jen lže a lže ( a navíc to má být základem vtipu ). Tomuhle nemůžou fandit ani fanynky od Rosamunde. ()

Štvrtok (2021) (E04)

... tak už to jede úplně bez vtipu. ()

Piatok doobeda (2021) (E05)

... proč ten hlavní hrdina furt lže? ()

Nedeľa (2021) (E08)

Tak na závěr opravdu nejhorší a nejnudnější epizoda. ()