První řada britského komediálního seriálu režiséra Dana Zeffa vypráví o Howardovi Steelovi (Ben Miller) a Mel Cookové (Sara Alexanderová), kteří mají týden před svatbou. Pro někoho je možná sňatek tou nejlepší životní zkušeností, ale pro Howarda, který žije v bizarním a chaotickém světě, kde nic neprobíhá tak, jak by mělo, se čekání na obřad mění v cestu do pekel. Začne to už v pondělí, kdy Howardova bývalá sekretářka doručí na párty v kanceláři bombu. Ale to není zdaleka nic proti tomu, co se odehraje v dalších dnech. Ani Melinini rodiče Angela (Alison Steadmanová) a Dick Cookovi (Geoffrey Whitehead), kteří pozvali Howarda na návštěvu, netuší, jak moc budoucí zeť zpustoší jejich život a jaká série pohrom na ně čeká. (oficiálny text distribútora)

Matty

Nevkusné, trapné, vykrádající Meet the Parents a s hrdinou, který se chová jako nesympatický kretén, očividně o tom ví, ale nic s tím nedělá. ()

Arsenal83

To, čo Slováci natočili v roku 2021 je totálnou vykrádačkou tejto záležitosti. Ten scenár len preložili. A okrem Vajdu dodali o tri triedy horších hercov. Tu ten humor totiž funguje, tie scénky sú presne ladené ako anglické suché žarty a tí herci vedia, ako to majú zahrať. U nás to hercom buď neoznámili, alebo to neboli schopní zahrať. Pretože si pamätáme len Svarinskú dokola opakovať "Láska", ale inak sa v našom seriáli stalo málo toho, čo by pobavilo. A pritom ide o tie isté scénky. Tento britský seriál stvárnil ten istý seriál o parník lepšie. ()

Birter

Z mého pohledu velmi vtipná komedie. Založení zápletek na trapasech je pochopitelně těžké udržet zajímavé celé série, ale myslím že The Worst Week of My Life to zvládl výborně. Seriál by zdaleka nebyl tím čím je bez Bena Millera, jehož vtip, grimasy a herecký výkon jsou úžasné a pro mě dělají z The Worst Week of My Life vynikající oddychový seriál, který zkrátka plní svůj účel. ()

Sowa

To nízké hodnocení mě trochu překvapuje. Ano - je to klišé. Ano - viděli jsem to mnohokrát... ale ne v takovém provedení. Situace jsou nachystané a předvídatelné, ale jejich vyústění nikoliv. Ten chlap má skutečně "The Worst Week Of His Life", a tom tenhle seriál taky je!!! Pro mě je to příjemná britská alternativa za solidní **** ()

Joll

Po prvním díle dávám lepší 3 hvězdy, zatím to dost připomínalo Meet the Parents, a i zbylé skeče nejsou nic nového, ale podání je příjemné a snad se seriál vytasí i s něčím originálnějším postupem času, hodnocení sem dávám záměrně brzo bo tu ještě od nikoho není a snad to lidi přiměje se na to kouknout.Časem možná hodnecení změním, uvidíme jak mu to půjde :) ()