Boba Fett si musí poradiť s dvomi veľmi odlišnými hrozbami. (Disney+)

MiniMinion

Po top epizodě z minulého týdne silný downgrade. Nejlepší částí epizody byl vlastně Stephen Root, ostatní se tak nějak zkratkovitě prošlapali dějem, Boba Fett opět dostal nakládačku (ten jeho souboj byl obrovským zklamáním) a stihnul naverbovat bandu cyber punk teenagerů na vespách. Ti mi sice přijdou jako něco ze starého Expanded Universe, což ve mě vzbuzuje obrovskou vlnu nostalgie (vlastně stejně jako celý tenhle seriál), za což přidávám pár bodů, na druhou stranu ale jejich motivace prakticky neexistuje a celkově působí uspěchaně. Co naopak nepůsobí uspěchaně je finální honička titulními ulicemi Mos Espa. Chápu, že Rodriguez asi upřednostňoval praktické efekty před CGI, ale ve výsledku to bylo strašně pomálé a působilo to místy až směšně, jakoby jeli 20 km/h. Pořád je to kvalitní, a pokud budou následující 4 epizody aspoň stejně dobré jako epizoda 2, tak tenhle drobný přešlap odpustím, ale už se to musí rozjet. Tvůrčímu týmu věřím. 6/10 ()

RoneXxXD

Boba fett legendy: Největší borec a antihrdina z celé ságy, jeho jméno je po galaxii známé a každý k němu chová respekt i strach když ho vidí. Boba fett aktuální éra: No... V Mandalorianovi to vypadalo nadějně, pak náhle v seriálu otočil o 180 stupňů a je naprosto useless bojovník a prakticky naprosto neznámý bojovník jehož jméno říká naprosté nic... Jo, a taky správnej chlap, takovej Geralt prakticky, akorát bez skillu. Celej tenhle seriál je naprostá diskredibilita původní legacy Boba Fetta, je to naprosto, a teď doopravdy i dle nových SW měřítek, useless charakter. No nic, pokud chci kvalitu, holt počkám na Mandaloriana. A opravdu, nejde jen o to, že Fett je prostě jinej, ale doopravdy to psaní, dialogy a akce nejsou žádná kvalitní práce - což na konci této epizody jen potvrdilo, že epizodu dělal Robert Rodriguez. Mimochodem, neustálé sundávání a nasazování helmy je supr taky no. Alespoň cameo Dannyho bylo pěkný. Každopádně gratuluji, povedlo se jim zničit naší jedinou postavu, kterou jsme respektovaly stejně jako Vadera. ()

tomik99

Jsem zmatený. Po dvou naprosto dokonalých audiovizuálních zážitcích dostaneme honičku na spídrech, která vypadá jako ze špatného snu. Minule jsme tu měli vlakovou loupež (!), která musela být náročnější a vypadala skvěle. Zpomalené a nereálné spídry byly ale děsné. To samé ten komparz nové Bobovi ochranky, znovu sáhli po nějakých neznámých hercích a bylo to z toho hned cítit. Navíc hlavní děj nic moc. Pokud toto je uzavřená dějová linka s Wookie lovcem a Hutty, tak jsem dost zklamaný. Ještě to je dnes na čtyři hvězdy, ale opravdu s odřenýma ušima... ()

Rikky007

teda zatím to byl takový nejistý ale stále slibný začátek, ale tenhle díl s partou teenagerů to úplně zabil. Pojetím oproti už i tak relativně jednoduše podaném Mandalorianovi vyloženě dětinské a totálně naivní. Prostě to, čeho se všichni báli, když Disney převzal Star Wars se postupně naplňuje. Taky mi přijde, že kvality efektů jakoby se zhoršila oproti dobře zvládnutému předchozímu seriálu. ()

aR3Zz

Slabší díl :( Dvě stěžejní akce - honička na skůtrech barevných a souboj se zabijákem chlupatým. Obě dvě tak trochu cirkusové, moc se to nepovedlo. A nic jiného se vlastně v díle nestalo. 50% ()

Hellierer

Uff. Tentokrát se skoro celá epizoda odehrává v "přítomnosti" a docela to bolelo, jelikož po většinu času převládá cringe. Mladí cosplayeři, otřesná honička, čím dál více do očí bijící efekty a ukázka hlavní zápletky, která příliš zajímavě nevypadá (a postavy tomu taky moc nepomáhají). Ale abych jenom nehanil, tak třeba příchod Rancora byl příjemný fan-service. ()

Wyrdas

Noční Tatooine mě vzrušuje snad ještě víc, než pohled na to město za světla všech sluncí. A prostřihy na Kamino to celé jen umocňují. Vážně žeru nostalgii podanou surovým způsobem. Tak jiným, než filmová prasologie 7-9.  Rancorn nemohl přijet s větší bestií, než je samotný Danny Trejo. To bylo to nejlepší filmové spojení bestie s člověk všech dob. Tuskenů mi bylo líto, ale nahradila je nová jízda. Mladiství delikventi včele se sexy Sophie Thatcher. To beru. Nemůžu si pomoci, ale už jen kvůli souboji Boba Fetta s Krrsantanem dávám plný počet. Tohle surové podání SW universa beru všemi deseti. ()

lookin328

Ne tak dobré, jako předešlá epizoda, ale stále za mě velmi dobře odvedená práce. Musím říct, že z Fetta na mě sálá atmosféra Star Wars mnohem víc, než z Mandaloriana. A jak zde někdo píše o tom respektu k Bobu Fettovi, byl považován za mrtvého a 5 let se toulal pouští. Je logické, že si ten respekt zase musí vzít zpátky. Ostatně, to je hlavní myšlenka celého seriálu. … Pro tento díl 3 z 5. ()

celticek

O něco slabší než předchozí epizoda, ale stále výborné! Dark Wookie i flashbacky parádní, Tuskeni taky cajk. Máme se na co těšit. Pomaleji ty skútry už jet nemohly? To byl trapas, snad jediná kaňka. Dobrý štěk má Danny Trejo. ()

kyjo

Smíšený pocity. Hudba a výprava super, některý postavy celkem zajímavý. Ale hlavní protagonista se absolutně nechová jako mafiánskej boss, ani jako Boba Fett. A ta genderově vyvážená kinder partička, to měl být asi vtip, ne? Těžkej cringe. Kdyby aspoň uměli hrát, ale ne. ()

GejmronCZ

Ze začátku jsem se divil, co to ostatní mektaj o cringi... U té naháněčky jsem ale pochopil. To hodně bolelo. Kdyby to bylo alespoň 2x kratší, tak si nikdo nestěžuje. A je fakt, že ten Wookie jim mohl zavařit víc než je jen párkrát pohladit nebo odhodit. Tam sakra měla téct krev! ()

kockodan

Ta hoňka na barevných mopedech byla příšerná! Nepovedlo se. Cringe! Za to ten velkej, zubatej, slizkej hajzl, kterýho dostal Feťťák darem vod Huttů na výcvik jako domácího mazlíčka je ale k zulíbání! Toho si měla Paris Hilton pořídit místo čivavy. Hned by vedle něj vypadala mnohem hezčí! ()

Whyyess

Ten "Peter Pan" gang na barevných babetách to nemyslí vážně že ne ? Prosím, že to byl jen sen a já se za chvíli probudím !?!? ()

matous20063

Epizoda která nám která nám ukázala zřejmě hlavní zápletku celého seriálu. Epizodu hodnotím pozitivně, ale nebylo na ní nic speciálního. Pro fanoušky Star Wars tato epizoda potěší ale normálního fanouška který random kouká na seriál to bude spíš nudné. 70% ()