Policistka Youngová se ocitá sama v budově policejní stanice ve společnosti několika nebezpečných zločinců. Jedním z nich je nelítostný zabiják, který se do vězení schoval záměrně, a druhým podvodník, který si bude muset vybrat, na čí stranu se přidá... Zatímco policistka Valerie Youngová provádí rutinní kontroly se seržantem Duanem Mitchellem, podvodník Teddy Murretto prchá před nájemným vrahem, který ho pronásleduje a podaří se mu uniknout. Když je hlášeno ozbrojené přepadení, Youngová s Mitchellem tam jedou a Murretto schválně napadne policistku, aby byl zadržen a dopraven do vězení, kde bude, jak myslí, v bezpečí. Když je nalezeno jeho rozstřílené auto, policisté ho kontrolují a téměř do nich najede další vůz, řízený mužem předstírajícím opilost, který si říká John Doe. Je zavřený do cely naproti Murrettovi. Vyhrožuje mu a nakonec pomocí plynu, který má v tašce umístěné v oddělení zabavených věcí, způsobí požár a rozezní se alarm. Přepadne Mitchella, vezme mu zbraň, zmasakruje svého spoluvězně a chce zastřelit Murretta … Důstojník policie Huber tajně stahuje data z počítače a někomu je předává. Policistka Youngová zkoumá, proč chce Doe – ve skutečnosti Bob Viddick – Murretta zabít. Ukáže se, že za vším jsou podivné čachry v jeho poradenské službě zejména v oblasti herního průmyslu a je zapleten i do událostí kolem vraždy prokurátora Fentona. Kromě toho ukradl velkou částku peněz. Spolupráci mu nabídla i FBI, pak ale málem zemřel v autě, které vyletělo do vzduchu. Musel zmizet. Křiví poldové ho vylákali do pouště, kde došlo k přestřelce s FBI. Murretto vyvázl. Detektiv Shierová oznamuje Youngové, že je třeba Murretta přemístit. Jeho bývalá žena a syn byli zavražděni … Na policejní stanici vnikne muž jménem Anthony Lamb a postřílí dva policisty a dva záchranáře, kteří přijeli pro zraněného spoluvězně Murretta. Pak přijde na řadu Mitchell a zraněný spoluvězeň Murretta. Valerie Youngová se vrahovi pokouší postavit, je zraněná a schová se v Murrettově cele. Střela byla odražená, postřelila se sama. Psychopat Lamb přes neprůstřelné sklo vyhrožuje Viddickovi i Murrettovi. Odchází a na Valeriino volání se konečně ozve Huber. Policistka ale pozná, že lže a přešel k nepříteli. Kód k zámku do cel mu nedá. Nakonec ho hodí Teddovi a dá mu i svou zbraň... (TV Prima)

Heywood

Na útěku před smrtícím vrahem vymyslí prohnaný podvodník plán, jak se schovat na policejní stanici v malém městě – ale když se nájemný vrah objeví na okrsku…píše IMDB. A ono je to jen o tom, jak mimořádně vypadající sexy Alexis Louder celou tu taškařici zvládne. Proč je dobré film vidět: 1) Pokud jsou policajti v USA tak nemožní jako tihle v tom filmu, tak to Američany litujme předem. 2) Pokud chcete vidět totálního vraždícího magora od doby Jokera, je tu. 3) Buttler vzal zápornou roli 4) Hlavní hrdinka je adeptem na černého (černou) 007, navíc taťka byl nácek a to se dnes v EU počítá ke kladům 5) Nikdo nepřiroste k srdci, nikomu nemusíte fandit a na konci si řeknete, proč to nenazvali komedií. 65% ()

kolly13

Výborná atmosféra, i když místy příliš dialogů, charakterizuje další Butlerův akčňák, jenž spoléhá na chemii a vychází to za mne nadprůměrně. Konec se nepochlapí, ani neurazí, ale zda vidět či ne, rozhodně ano. ()

Raziel811

Carnahanova tvorba mne vždy bavila a to hlavně díky skvělému castingu na každý jeho film. Dokonce patřím k lidem, kterým se Sejmi eso velmi líbí a naopak Mezi vlky bere jako slabší kousek. A nyní tu máme novinku, kde by mohlo charisma Grilla a Butlera stříkat přímo z plátna a ono se tak i celkem děje. První půlka celkem nuda, ale pak se to rozjede a i když se zde málo postav i tak se našly chvíle napětí, vtipu i super akce. ()

Pavelkedar

Bez tý blbě užvaněný počáteční 3/4 hodiny by to bylo rozhodně o něco lepší. Jinak luxusní 7.1 DD a to hlavně co se týká lokací jednotlivých kanálů, to jsem už dlóóóóuho takto neslyšel, řekl bych že až excelentní. ()

Sopholojong

Skor nez spominana tarantinovka je to modernejsia rodriguezovka. Aspon prve dve tretiny. Banderasovsky Grillo na vysokych podpatkoch a hlaskujuci psychopaticky zabijak Lamb (ten si to dokonale kradne pre seba) na nu jasne odkazuju. V poslednej tretine sa to zvrtne do modu Smrtonosna pasca s rambovskou hudbou. Carnahan ma napozerane, ale nevie ci chce prave nahlaskovanu, ciernu akcnu komediu, alebo priamociaru zabijacku vybijanu. Keby sa tieto dve polohy tak viditelne nebili a film by bol jednym, alebo druhym, mali by sme do cinenia so zanrovkou roka. 7/10 ()

vinducha

"Jsi policajt, takže to z tebe dělá vraha. Já mám zabíjení v popisu práce  , takže jsem pracovník..." . Vymazlená záležitost , moc jsem se pobavil , akce bylo dost a o nechtěně humorné chvilky taky nouze nebyla. Trochu mi to připomělo Zlý časy  v El Royale. Parádní kousek pane Carnaham. ()

Tranda

Příběh: 2/5; Akce: 3/5; Hudba: 3/5; Vizuál: 3/5; Humor: 4/5; Atmosféra: 3/5; Napětí: 2/5; Herci: 4/5; Zábavnost: 4/5.  7/10 ()

brkerez

Za mě perfektní malá žánrovka, která na ploše bravurně vykreslenýho mikrosvěta policejní stanice rozjíždí netradiční mix konverzace a akce. Skvělej vizuál, zajímavý postavičky, napínavej příběh sice s rezervama, ale good dialogy a parádní akce. A Gerardu Butlerovi role profesionálního zlosyna sedla podle mě daleko víc, než klaďáci z Olympus Has Fallen (2013) a spol. Postava Franka Grilla je tam trestuhodně nevyužitá a taková nijaká a je znát, že se v jeho partu údajně dost stříhalo, příběh má díry a v závěru bych si dokázal taky rejpnout, ale kašlu na to, dávám ⭐⭐⭐⭐⭐ páč sem to užil skvěle a nízký hodnocení tady si podle mě tenhle kousek nezaslouží. ()

Chicharron

S odřenýma ušima 5*. Frank Grillo zraje jak víno a po krůčcích se vypracovává na akční superstar. K tomu Gerard Butler a úchyl Toby Huss. Co mi prostě nesedí jsou aktuální černošští herci... Takový Danny Glover hrál tak nějak přirozeně, s Melem Gibsonem se v Lethal Weapon skvěle doplňovali a byla radost se na něj dívat, ale dnešní generace čenošských herců pořád zaujímá nějaké pózy typu "I'm gonna pull the trigga 'coz I'm mudafukin nigga". Hlavní "hrdinka" mě tam prostě s*ala... ()

JaKl

Tak tohle se vážně povedlo! Těžce podhodnocený film, který skoro nemá chybu, možná jen lehounce slabší závěr. Parádní kamera, herci jak z castingu, každý se parádně hodí na svou roli, Butler snad i umí hrát a hlavní hrdinka nemá chybu! Je téměř zázrak, když se z filmu, od kterého nic nečekáte, stane jeden z nejlepších filmů letošního roku (jo, Bonda jsem fakt viděl, a byl to průser). Tady je profi přístup, kde každý věděl, co má dělat a kam má film směřovat, napětí, akce, humor - celé zabalené do krabičky a převázané krvavou stuhou. Velkej palec nahoru, tenhle film jsem si opravdu užil, pět hvězd a min. 95%. ()

McGuffin

Na maloměstské americké policejní stanici Copshop s potřebami pro policii i gaunery si dají dostavení tři gauneři, dva dobrovolně za mřížemi, třetí jako nezvaný host. S cílem prvního zavřeného zabít na jedné straně a ubránit se druhým dvěma a utéct na druhé straně. V tom je policejní stanice, jak by jeden tipoval, překážkou. Nicméně její aktuální policejní osazenstvo je tak vstřícné, že se nechá gaunery ve správný čas a bez odporu postřílet a scéna pro tři lumpy, vzdorující jedinou přeživší policistku a konfrontaci jejich životních zásad a bojového výcviku je volná. Sázky na finále nepřijímá Joe Carnahan, scenárista, producent a režisér, ten už konec zná. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()