Ariana Grande: Excuse Me, I Love You

Ariana Grande zazpívá v rámci turné Sweetener World Tour v Londýně. Divákům pak v zákulisí ukáže, jak vypadají zkoušky a její soukromí na cestách mezi koncerty. (Netflix)

Arsenal83

Ariana Grande má geniálny hlas, hoci sa mi od nej páčia maximálne tri pesničky. A je to aj malá dievčina, o ktorej sa hovorí, že je krásna ako bábika. A pekná naozaj je, ale bez tých umelo predĺžených vlasov, umelých rias, umelého obočia, tony make upu, umelých nechtov, no neviem, ale už to nebude asi taká sláva. Respektíve je to doslova bábika. Čistá umelina. Ale inak koncert dobrý. Hudobná vložka ma zaujala viac ako zákulisie, samozrejme okrem propagácie úchylnosti. ()

Pavlínka9

Dát 3 hvězdy je podle mě hodně..Dávám tak 2,5* :) Nejsem úplně Ariany fanda :) Ale věřím, že pro ty, kteří ji zbožňují je tento dokumenty naprostou bombou a ona pro ně bude poté ještě větší modla :) Mě to zklamalo, že jsem si myslela, že se dozvím i něco o ní, ale on je to vlastně záznam z koncertu s drobnými prostřihy, ale ničím zásadním..Připomenulo mi to This is it od M.Jacksona, kde o něm také moc info nezjistíte, ale je to show. U Ariany věřím, že to byla mega úžasná skvělá megalomanská show a mě samotné se vybavily vzpomínky a prožitky ze show, kterou jsem také zažila...Ale jinak nic víc... ()

F2003F

Nutné podotknúť, že je to len záznam z koncertu doplnený o trochu zákulisia, ktorého je ale minimum. Dokument o speváčke s úžasným hlasom, ktorej tvorba ide mimo mňa. Fajn koncert odvedený na výbornú, takže sa to dá v pohode užiť. Nečakajte, že sa o speváčke niečo dozviete. Užite si koncert, ktorého ste sa nemohli zúčastniť. ()