Fury zápasí s minulosťou aj prítomnosťou. (Disney+)

Dukekuky

Musím říct že mě seriál stále víc a víc překvapuje. Naprosto fantastická atmosféra která plyne po celé epizodě, k tomu dodat pořádnou akci a napětí... Prostě skvělá volba. Marvel se čím dál více lepší. Druhá epizoda dost povedená a řekl bych že i lepší než předchozí. 8/10 ()

smarkus

Nechcel som to hodnotiť po dvoch dieloch ale nedá mi to. Linka je opäť rovnaká, čo nám podsúvajú už nejaký čas - pošliapať po hrdinoch, urobiť z nich starých zlomených mužov - ako sme to videli Indiana Jones, Luke Skywalker, Han Solo a kopec ďalších a už je to okaté a trápne. Momentálna stávka scenáristov je hanba, pretože to čo tu produkujú je trápne. Dialógy sú od veci, strih zmätený a dej...pfu. No čakal som viac ale my viac nedostaneme pokiaľ tu bude toľko fanboyov, ktorí neváhajú dať tomuto hovnu (áno hovno lebo viac to nie je) 5* Jebe vám? Aj tie tri čo som dal tomuto dielu su prepálené... Sere ma čo z toho mohlo byť, idem si radšej pozrieť Winter Soldier a seriály radšej kórejské... ()

GejmronCZ

Za ten joke na Slovensko házím plnou, to se jinak nedá XD Musel jsem si to pustit 2x, jestli jsem se nepřeslech, ale tyvole... fakt že jo. Hnedka jsem se tu vytlemil tak, že jsem si málem vyblil plíce. A přitom je to tak neskutečně výstižný. ()

Textorix

Toto je ten Andor Marvelu, ktorého sme už veľmi potrebovali dostať. Kvalitný a premyslený storytelling, gradujúce napätie, konzistentná vážna atmosféra, silné charakterové momenty, všetko tu je. Ak niekto aj pri tomto seriáli stále má potrebu hovoriť o nejakom konci MCU od Endgame a veľkom úpadku, tak už je potom na mieste otázka čo vlastne od Marvelu chce? A či vôbec vie čo chce. ()

tween3r

Z traileru to vypadalo fakt drsně, ale ve finále jde spíš o snůšku politických keců, než opravdové řešení invaze Skrullů.. jako já chápu že to tam být musí, ale asi jsem si představoval víc reálnejch problémů spojených s shapeshiftingem v běžným životě, u normálních lidí, a ne tohle. Rhodey taky docela zklamal.. čekal jsem víc. ()

Patricius_

Secret Invasion - Epizóda 2 Druhá epizóda seriálu Secret Invasion nám prináša ešte väčšiu dávku vzrušenia a tajomstva. Seriál pokračuje v skvelom tempe a ponúka nám ďalšie fascinujúce odkrývanie pravdy o mimozemských infiltrátoroch. V tejto epizóde sa rozvíjajú rôzne vlákna príbehu, ktoré nám pomáhajú lepšie pochopiť komplexný svet Secret Invasion. Naše obavy a podozrenia sa potvrdzujú, zatiaľ čo niektoré postavy prekvapujú svojimi tajomnými motívmi. Seriál nám stále hádže záludné zákruty a udržuje nás v napätí. Herecké výkony opäť excelujú. Hlavní herci nám predkladajú ďalšie vrcholné predstavenia a prinášajú do postáv hĺbku a emócie. Ich chemická interakcia a dynamika posúvajú príbeh dopredu a udržujú našu pozornosť. 5* ()

Tom10000

2.díl. Fury se zodpovídá za své činy v Moskvě, kde zemřela agentka Hillová i dalších dva tisíce nevinných Rusů. Jeho bývalý přítel však nemá v plánu ho podpořit, místo toho mu coby nadřízený oznámí vyhazov. Fury se proto vrací ke své (pravděpodobné) ženě, jež patří mezi Skrully. G´iah zradila svého otce i další, s nimiž se naoko spojila, a vrací se s Gravikem zpátky do Černobylu. Tedy až poté, co mu poslouží coby ochranka na schůzi nejvyšších světových představitelů, kde všichni ve skutečnosti již nejsou ani trochu lidmi. Ač se zajímá o jeho tajný projekt, jímž má být přístroj na vylepšování Skrullů, a tím zdánlivě přechází na dobrou stranu, ve skutečnosti mu zůstává loajální, a to i při vyzvedávání Ruskou zajatým Skrullem. I zde dává najevo pochyby, ale nejasné, když se s někým (zřejmě s ní) tajně domlouvá. Následně jede s Gravikem a dalšími jeho spojenci do hlubin lesa, kde ten, jehož vyzvedli, skončí zastřelen, jelikož povolil a vyzradil důležité informace (...). 80 procent, děj se stupňuje, ale zatím ne příliš na to, abych ho ohodnotil pozitivněji. ()

ENDGAMEBOY

Další skvělá epizoda. Hlavně začátek dává smysl jak Nick Fury dával Skrullum slib a hlavně byl tu mladý Gravik který je hlavní záporák seriálu. Jenom stále lepší epizoda mi přijde ta první. Za mě 7,5/10. ()

ReproBoy

Vzdyt je to další marvelovská unavená sračka. Neměly prachy na superhrdiny, pak se člověk musí spokojit s VFX. Je to kravina. Kdyby byly skrullové opravdu takovej problém, tak fjůry zavolá keptn marvel a je to. Takhle jednoduchý to mohlo bejt. neeee, oni se v tom hovně budou pitvat, až se v tom hovně nikdo nevyzná. ()