Fury odhalí sprisahanie skrullských vzbúrencov. (Disney+)

panvasik

Jasně dalo by se říct, že tato epizoda už trochu ztrácí tempo, ale za to mi to kratší stopáž dost ulehčuje a já nemusím kazit (zatím) svoje 4* hodnocení a jede se ve stejných vlnách. Jackson pořád baví a pořád si to užívám a těším se na další epizody, které by se už měli údajně rozjet ve velké, tak jsem zvědavý 7/10 ()

tomik99

Rozhovory mezi Talosem a Furym jsou na slušné úrovni. Je vidět, že tady si s tím pohrál zkušený scenárista, kterému dialogy zkrátka jdou. Pár překvapení seriál má, ale kde je ta slavná Tajná invaze? Je těžké dělat seriál o měňavcích, kteří mají infiltrovat naše hrdiny, když pomalu jedinou známou (lidskou) postavou v seriálu je jen Fury. S Tajnou invazí to nemá nic společného. ()

Patricius_

Secret Invasion - Epizóda 3 Tretia epizóda seriálu Secret Invasion je exploziou akcie a emócií. Seriál sa posúva na ďalšiu úroveň, keď sa odhaľujú nové vrstvy príbehu a naše očakávania sú naplnené. Táto epizóda je plná prekvapení a zvratov, ktoré mňa úplne pohlcujú. Príbeh pokračuje v odkrývaní pravdy o mimozemských infiltrátoroch a postavy sú vystavené nečakaným konfliktom a rozhodnutiam. Napätie stúpa a každá scéna prináša nové otázky a záhady. ()

tein

Neskutečná hovadina, zdlouhavé a nudné, bez pořádného děje a hlavně se tu kecá a kecá a kecá... Toto už začíná spadat na úroveň "Růžovky" nebo nekonečné Ulice. Jde vidět, že MCU už došli nápady a jen generují jednu sračku za druhou, aby uspokojili těch několik, čím dál tím míň stále ještě věrných, fanoušků, kteří asi dokážou sežrat úplně vše, a jak vidno zde z hodnocení, tak si při tom ještě mlaskat. ()

oveckaoa

Nejslabší díl zatím skoro nic se tam nestalo a kdyby nebyl nic se nestane. Gravik chystá atentát na letadlo Osn s tím, že čeká, že přijdou Avengers oni jich pak zkopírují a bude válka . Fury s Talosem zjistí kdo ten atentát chystá a překazí to. Na konci zjistí Gravik kdo ho zradil  a zabije ho (Marvel opět pokračuje v zabíjení zajímavých postav). Smutné, že tolikati lidem stačí ke štěstí to, že se tam Fury pohádá s Talosem. Nejlepší komentář pools. 40 procent ()