Lišiačik Vuk

• Slovensko Vuk (viac)

Malý lišáček Vuk je velký nezbedník. Není však sám, v problémech mu pomáhá věrný kamarád Karak. Dohromady musí čelit velkému nebezpečí v podobě zlého lovce. Podaří se jim to? Musí zachránit přítelkyni lišku a zažijí při tom i mnoho veselých dobrodružství a příhod. (oficiálny text distribútora)

papaguy

I za komančů se kopírovaly komerčně úspěšné západní předlohy. Téměř každý stát měl svou národní značku odvozenou od Coly... a také se napodoboval americký komiks. Tohle je stylem kresby a animace celkem podařená kopie Walta Disneye. Jako dítě jsem to rád sledoval... na rozdíl od přepálených grotesek s rozjívenými kačery, rychlou rotou a já nevím čím vším ještě z pozdější doby. ()

celticek

Těžké hodnotit, ale vím, že když jsem byl malý, tak jsem to vnímal hodně silně. Čistá nostalgie. A co máme dnes? Teletubbies.. ()

Daryl.Dixon

Tohle je tak trochu srdeční záležitost, protože jako dítě jsem měl ten příběh prostě rád, a proto ho nehodnotím z dnešního pohledu, ale tak, jak jsem ho vnímal v dětství. Proto také ten plný počet. ()

Jrk

Velmi roztomily pribeh o llisacku Vukovi. JE ale potreba se vyrovnat ze scenar je o lisce i kdyz je hlavni hrdina, porad je to liska. A opira se o realisticky dej, konkretne ze lidi lisky proste v kurniku nechteji a tudiz se podle toho chovaji. Proto pokud mate citlivejsi det je potreba toto hledisko zvazit. Ovsem i tak je pribeh nabity akci, romantikou a urcite i nejakou tu slzu uronite. Rozhodne doporucuji shlednout a hlasky slepic jsou take nezapomenutelne. ()

Polda99

Jedna z nejkrásnějších pohádek mého dětství, která svým příběhem a kvalitou mnohdy překoná většinu současných amerických animáků...příběh vychytralého lišáka, který dokáže být zábavný a vitpný a zároveň dojímavý a smutný... vynikající grafická stránka, která mě i nyní dokáže vtáhnout do příběhu a já si jen přeju, abych v tak krásně barevném lese mohl být spolu s Vukem, Karakem a dalšími postavami.....mimochodem hlášky slepic a hus rozhodně stojí za to....:) ()

mp5991

Podle obalu bych docela čekal nějakou kravinu pro malé děti, ale překvapivě je to velmi pěkný, místy roztomilý, místy velmi dojemný film, který sice nepřekvapí nijakou převratnou myšlenkou, zpracování je ovšem lepší než kdejaká Disneyovka. ()