Na své pravidelné trase je zastřelen řidič poštovního vozu Radek Šimek. Vyšetřovatelé vyloučili původní podezření na loupežné přepadení, protože řidič nepřevážel žádnou větší částku peněz. Ani výslech dalšího řidiče poštovního vozu Jana Marka nepřináší žádný výsledek. Oba muži se střídali na směny, a tak toho Marek o životě zavražděného kolegy moc neví. Okolnosti začínají být čím dál více podezřelejší. Marek neváhá a rozhodne se, že vraha vypátrá na vlastní pěst... (oficiálny text distribútora)

PORTER44

Hodně slabá kriminálka s pár rvačkama a vraždou na začátku se kterou si policajti nevědí moc rady,tak hledá vraha na vlastní pěst kamarád zavražděného,herecké výkony nic moc,příběhově nijak zvlášť zajímavé. ()

Aimeel

Kriminálky bývají i lepší, ale i tahle stojí za to aby se na ní člověk podíval. Seskupení skvělých herců, a ještě dost mladý Postránecký mě dostal nejvíc.. toho sem si úplně zamilovala. ()

vicvixx

Tyve, nemít ten Svoboda Morriconeho, tak by to znělo jako Gott, a nemít později Svoboda Jarreho a Kraftwerky, tak by Návštěvníci zněli taky jako Karel Gott. Proč mám ten pocit, že Svoboda prostě vykrádal to nejlepší ze světové hudby, a pak se tady z něj všichni posrali? Sorry za offtopic. Jinak film je tak "dobre"j, že řeším jen soundtrack. ()

Maskati

Docela dobrý, když si uvědomíte, kdy to vznikalo. Dobrá hudba, slabší scénář. Šulcová byla kóča. Líbil se mi Libíček, Tokoš a Šmída. Dnes by to zmákli s pětinou toho obrhereckýho ansámblu. ()