Rozparovač

Opanuj noc (E03)

(epizóda)
  • Veľká Británia Reclaim the Night

Policie zveřejní telefonáty i ukázky rukopisu podezřelého. Ženy protestují proti neschopnosti policie takzvaného Rozparovače dopadnout. (Netflix)

Frajer42 odpad!

Úplně tomu chybí drajv a bohužel je z toho strašně cítit, že celá tato britská minisérie vznikla především kvůli propagaci jednoho z nejnechutnějších nešvarů současné zdegenerované společnosti - feminismu. Takže tam neustále žvatlají tlusté a škaredé lesby o tom, jací jsou muži čuráci a jak ženy nikdo nechápe, když jim doporučuje zůstat doma v době, kdy venku řádí maniak, který zabíjí právě ženy. Není tedy nikterak překvapivé, že mě nejenom že tato epizoda nebavila, ale poprvé mě navíc pořádně vydatně srala, protože jsem nabral dojmu, že je hlavní téma této série upozaděno a někdo se zde rozhodl řešit umělé společenské problémy současnosti. Takže takový kus hovna ať si strčí ti čůrácí z Netflixu do míst, kam ani sluneční paprsky nemohou - do prdele. Nehledě na to, že se za 3 díly nestalo vůbec nic a mám pocit, že se obsah dosavadních dílů dal vměstnat do jediného dílu. Strašná stereotypní nuda a propagace pseudo silných žen a zkurveného feminismu. [10 %] ()