Rozparovač

Ven ze stínů (E04)

(epizóda)
  • Veľká Británia Out of the Shadows
Veľká Británia, 2020, 47 min

Po víc než pěti letech od prvního útoku policie konečně zatkne vraha. To vyvolá poprask v médiích a policie čelí obviněním ze zpackaného vyšetřování. (Netflix)

Frajer42 odpad!

Po dílech plných debilní práce neschopné policie a jednom celém díle feministických píčovin, kde hravě strčila celou policejní práci nechápavé, debilní a zbytečné části společnosti - mužů, jakási nehezká feministická přemoudřelá lesba novinářka, která prakticky za večer odvedla více práce, než několik stovek až tisíců mužů za celou dobu - tedy podle jejího mínění, ve skutečnosti samozřejmě udělala úplně stejné hovno. Netflix zřejmě potřeboval nutně splnit nějaké regule ze strany LGBT komunity, a tak vznikla tato korektní minisérie, která je asi tak z 25 % o samotném případu a ze 75 % o prosazování feminismu a zdůrazňování mužské nekompetence a neschopnosti. Tentokrát se mi moc nelíbilo, kterak to Netflix rozdělil. Za 3 díly se případ nikam nepohnul a v posledním dílu nastal mílový skok. Vrah vcelku sympaťák, který se to pokoušel sehrát na šílenství, což se mu povedlo, protože naše milé, zkurvené a na hlavu postavené zákony to umožňují, což zřejmě nikdy nepochopím, protože celý život zastávám názor, že čím víc je člověk duševně "nemocný", tím tvrdší tresty by měly následovat, protože je jednoduše pro společnost více nebezpečný. Tyhle hry na polehčující okolnosti a nepříčetnost jsou jedním z vrcholů zákonodárné debility a musela je vymyslet ultimátní píča. Přijde mi, že se v takovém případě fandí a zvýhodňují se narušené kusy, které stejně nejde nijak opravit. Je to proti veškerým zákonům přírody a proti zajištění bezpečnosti té početnější a nenarušené části obyvatelstva. Ke konci už jsem usínal. V době, kdy by měla minisérie vrcholit, tak nasadila enormně uspávající tempo. Tato minisérie mě ničím nezaujala. [10 %] ()