Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizódy(8)

Obsahy(1)

V Istanbulu si k sobě několik lidí dokáže najít cestu i přes společenské a kulturní rozdíly – hranice jejich nočních můr a přání se při tom snadno stírají. (Netflix)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (4)

Superpero 

všetky recenzie používateľa

Stane se tam toho velice málo, ale přesto je to zajímavé. Je to náhled do života obyčejných Turků z různých společenských vrstev. Jsou tam dramata, ale ne nějaká přehnaná. Hercům jsem to věřil. Škoda, že linie některých postav vyzněly poněkud do ztracena. ()

to08.net 

všetky recenzie používateľa

Seriál začíná v psychologické poradně v okamžiku, kdy napětí hlavních postav začíná somatizovat a vztahy se hroutí. Střet mužských a ženských pocitů, které nelze slovy vyjádřit, pomalu dohání všechny postavy ke katarzi, hlubšímu sebepoznání, otevřeným rozhovorům a změně k lepšímu. ()

Reklama

gogo76 

všetky recenzie používateľa

Tento seriál už je nejakú dobu na Netflixe, ale hodnotenia pribúdajú veľmi pomaly, takže som nevedel, čo si mám o filme myslieť. Už len krátka ukážka obyčajného rozhovoru ma veľmi zaujala a to bol vlastne aj dôvod prečo som sa rozhodol tento seriál pozrieť. Herečka v hlavnej úlohe má v sebe nejakú tú zvláštnu iskru, vďaka ktorej o nej budete chcieť vedieť viac. 8 epizód nie je tak veľa, navyše sú pomerne krátke (od 35 minút po cca 45). Všetky postavy mi prišli zaujímavé, musím pochváliť dobrý casting. Príbeh sa nikam neponáhľa, seriál má pomerne kľudné tempo, no o to viac potom prekvapujú vyhrotenejšie scény. Bolo pre mňa zaujímavé vidieť pohľad tureckých žien, ktoré neznášajú zahalené turecké ženy, vidieť ľudí, ktorí nežijú typický moslimský život, v kontraste s tými až fanaticky pobožnými. Osobne ma to celkom chytlo, dal som 6 epizód na jeden záťah. Každá epizóda končí pomerne divne. Dlhé titulky s "kultúrnou vložkou", ktorá nijako nesúvisí s filmom až na to, že spevák je Turek... PS. Pri seriáloch na Netflixe sme zvyknutý, že nám to na konci po pár sekundách samo preskočí na nasledujúcu epizódu. Tu to z nejakého záhadného dôvodu nefunguje, preto musíte pomerne dlhé titulky pretáčať a až potom to spustí ďalšiu časť. Aspoň u mňa to tak bolo. Seriál 80%. ()

cist 

všetky recenzie používateľa

Příjemný překvapení. Scénář, výkony herců, kamera, nemoralizování, ujetá old fashion hudba. Trochu jinej obrázek Erdoganova Turecka a hlavně pohledem zevnitř. Žadný severoevropský ubrečený dojáky o chudácích z Orientu. Každá postava je životná ve svých kladech a záporech, scény se budujou pomalu, ale pečlivě, takže účinek zvratů překvapuje v nečekanejch pointách. ()

Galéria (43)

Reklama

Reklama