Neporazitelný

• USA Invincible
USA, (2021–2024), 13 h 42 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvorcovia:

Robert Kirkman

Predloha:

Robert Kirkman (komiks)

Hudba:

John Paesano

Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh, Seth Rogen, Zazie Beetz, Mark Hamill, Walton Goggins, Jason Mantzoukas, Mae Whitman, Max Burkholder (viac)

Neporazitelný je americký animovaný televizní seriál o superhrdinech pro dospělé, který vychází ze stejnojmenné série Image Comics od Roberta Kirkmana, Coryho Walkera a Ryana Ottleyho. Seriál sleduje sedmnáctiletého Marka Graysona a jeho proměnu v superhrdinu pod vedením jeho otce, Omni-Mana, nejmocnější bytosti na planetě. Během své proměny se Mark ocitá v rozporu mezi svým osobním životem a superhrdinskými povinnostmi, kdy bude nucen dokázat, že dokáže být takovým hrdinou, jakým je jeho otec. (LUKICKK)

Recenzie používateľa fotograf44 k tomuto seriálu (3)

Je čas (2021) (S01E01)

Přiznám se, že jsem to zapnul spíš ze zvědavosti, než že bych se na to vyloženě těšil. Začátek táhlý po první akční scéně, přichází na řadu zakomplexovaný syn "superman jr." no jak už někdo psal, jeho pasáž je místy na facku, ale na druhou stranu po filozofické stránce to tam zapadá, i když děj ala spiderman testuje schopnosti mi moc originální nepřišel. Na pak přichází zvrat, mladík nachází své Čchi - chápej jako jeho pravé super hrdinské jméno a s ním i jeho řekněme "poslání". Upřímně jsem očekával závěrečné titulky a můj názor na toto dílo v tu ránu padal hluboko pod bod mrazu s myšlenkou, že Zdeněk Troška je vlastně ve srovnání s tímto fakt kultovní režisér. No a ono ejhle přišel zvrat a moc hezký zvrat, luxusně ztvárněná akční bojová scéna, moc hezky až bych řekl explicitně podány devastující zranění, které ale nebyly nikterak pohoršující a příjemně dokreslovaly realistickou atmosféru boje. Sečteno a podtrženo, lhal bych kdyby mě závěr dílu nepálil jako otrokářky cejch, při myšlence na to co se to sakra stalo a kdo za tím stojí. Jednu hvězdičku si nechám jako zálohu, kdyby náhodou autory napadlo dál do dalších dílů víc filozofie než akce. ()

Stejně to zkusím (2021) (S01E02)

Jo, funguje to. Musím říct že po DC a Marvelu je tu něco co vážně stojí za to. Ten koncept je dost dobrý. Druhý díl už má méně filozofie zato více akce. Společnost hledá nové hrdiny zatím co na zemi útočí haldy mimozemšťanů a mladý invincible ( už ne superman junior, protože superman je proti němu břídil), se začíná rozkoukávat a najde si i pár přátel a vzniká jeho první superhrdinský tým. Pokud si seriál udrží podobné tempo a stejnou dávku překvapení a napětí, bude to stát fakt za to. Spoiler: moc Omni mena je fakt úžasná,ale spíš je zajímavější jeho charakter Superman je suchar Omni je normální sociopata co si dělá v ,,zájmu,, lidstva co chce. ()

Kdo je ošklivý? (2021) (S01E03)

Opravdu mě to chytlo, no a.co že kopírují většinu postav ze světa DC a Marvelu, ale mají i pár svých a umí si z konkurence udělat i legraci. Vytvoření nového týmu bylo poměrně jasné, nic nečekaného ze to jsou ti předchozí které už známe a pak černoch a dítě, i Amazon se drží zažitého meinstremu a chybí mi tam už jen homosexuál, ale třeba ještě přijde, nebo bude možná invincible Bi. Ale zpět k tématu. Začíná se formovat i první strany dobrá a zla, ale.tak že to zatím vypadá, že to všechny strany hrají na obě strany. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD