Služka

• USA Maid
USA, 2021, 9 h 5 min (Minutáž: 48–60 min)

Recenzie používateľa Kacitr k tomuto seriálu (11)

Služka (2021)

Je to možná trochu moc americké, ale přesto lidské. Postavy a jejich příběhy jsou divákovi servírovány s vyváženou špetkou melodramatu a hořkosti. Alkoholismus je mrcha. ()

Za babku (2021) (E01)

Musím vypíchnout obsazení hlavních rolí. Především pak Alex a jejího přítele despoty v podání Nicka Robinsona. Jo, holka to má těžký. Ale v těch padesáti minutách toho bylo naboucháno tolik, až mě to emočně vyčerpalo. Čímž nechci říct, že se jedná o špatný úvod. Seriál má jistě co nabídnout. ()

Poníci (2021) (E02)

Je to těžké sledovat. Shaun je neskutečný sr*č a dement. Proboha....tyhle tyrani/pijani/psychopatičtí jedinci. Jímá mě hrůza, když si představím, kolik jich tu mezi námi chodí. Kolik jedinců se na první pohled přetvařuje..lže sobě i ostatním, vše si idealizuje, ale ve skutečnosti jen ubližuje, ponižuje a trýzní. Ano, oběti se k tyranům vrací. Než se vrátí starý, zajetý patern, který se opakuje pořád a pořád dokola. Danielle doufejme dostane rozum. Alex, drž se! ()

Mořské sklo (2021) (E03)

Paula (matka) Alex je napřesdržku kráva. Jestli to není existující slovo - dá se z něj vyčíst jasný význam. Shaun, ten grázl! Citové týrání, gaslighting a blame-shifting. Je důležité o takových věcech víc mluvit. Těžko se pak takovým lidem věří. Když prohlásí, že se změní. Že budou abstinovat. Že si dají dohromady život. Může se vůbec někdo takový změnit? Stojí za to (byť jen snaha), vložit důvěru do někoho takového? ()

Kašmír (2021) (E04)

Bylo mi jasné, že ta nafrněná Regina je jen fasáda. A taky si musím pořád připomínat, že zde Nick jen hraje a říká přesně to, co mu řeknou.... ()

Zloděj (2021) (E05)

Ten táta se mi nezdál. Nevím proč. Asi jakým stylem s Alex mluvil, když spolu pojídali burákové máslo. Trošku toho mysteriózna s Billym bylo fajn. Je zajímavé, jak se dokáží vrátit dávno zapomenuté vzpomínky....Paula to s tím Basilem pěkně podělala. Tohle nedopadne dobře. ()

M (2021) (E06)

Don't stop me now mělo konečnou příliš brzy. S Alex se život nemazlí...Shaun je manipulátor hoden odznáčku nejvyšší jakosti. Nate je úžasnej. Alex, nebuď slepá!!! ()

Malý koník (2021) (E07)

Alex, drž se toho chlapa co si dělá domácí zálivku na salát, jo? Paula je neuvěřitelně mimo. Místo aby dceři pomáhala, přidělává jí práci. Shaun tu zvesela oblbuje Alex a ta mu to žere. ()

Lov na medvěda (2021) (E08)

Těch posledních pár minut bylo...au. Přesně jak řekla Daniel. Předtím než kousnou, tak štěkaj. ()

Nebeská modř (2021) (E09)

Alex je zpátky na začátku. Regina vytáhne eso v rukávu a představí jí svou kamarádku právničku. ()

Ovace (2021) (E10)

Nakonec mi i Shauna bylo líto. Alkoholismus musí být něco strašného....jeho konečné rozhodnutí mu přidalo na charakteru. Škoda, že jsme už neviděli Danielle. To s Paolou mi bylo jasné hned. Jsem strašně ráda, že to holkám vyšlo. Příběh o nejlepším dni, který ještě nenastal (ten s tím velkým M) mi vehnal slzy do oka. ()