Held

Manželský pár je vystaven zkoušce, když jsou drženi jako rukojmí v izolovaném rekreačním pronájmu, kde jim cizí hlas přikazuje každý jejich krok. (JasonCZ)

Morholt

Dva lidi v chalupě a hlas, který si s nimi pohrává. Nic originálního a aby toho nebylo málo, hlavní představitelka je odpudivě nesympatická. jediné, co filmu musím přiznat, je skutečnost, že u mě dokázal udržet zvědavost a to i přesto, že jsem cca po polovině začal něco tušit. Nicméně samotné rozuzlení částečně opsané ze -SPOILER- Stepfordských paniček mě příliš neoslovilo. Lepší než Šibenice, ale pořád bída. 25% ()

Eliott

Námět velice zajímavý, ale celkové provedení postrádalo potřebnou hloubku. Tím pádem mohu film ohodnotit pouze lehce nadprůměrně. Nicméně bych chtěl pochválil  především ženskou hlavní roli (Jill Awbrey), neboť přestože to byla její první větší role, tak se s projektem poprala výborně a její pocity jsou zcela uvěřitelné a to především ve finále, když nabyla sebevědomí.  60% ()

Arsenal83

Keď máte ženu o tri triedy nižšie než na čo máte a ona vás podvádza. To trochu zabolí a nepresvedčí vás ani jej ofinový previs, čo by reklama na riedke vlasy. Manželia sa na výročie ocitnú v dome, v ktorom ich niekto sleduje ako Big Brother a rozkazuje, čo majú robiť. Odhaľuje tajomstvá medzi nimi dvomi a ako čas postupuje, stále čakáte na horor, no okrem spomínanej mastnej ofiny nič neprichádza. Nakoniec sa z filmu stáva boj medzi militantným bojovníkom za nepoškvrnené manželstvo a nerestnými manželmi, ale je tomu naozaj tak? Niektoré odhalenia prekvapili, hoci sa v spätnom ohľade dali predvídať. Hodnotím silnejšími tromi hviezdami, 70%. ()

JASON_X

Manželé si pronajmou luxusní dům k oslavám výročí svatby, ale skončí ve spárech nevyzpytatelného únosce, který se od první chvíle projevuje jako sadistický manipulátor. O co mu sakra jde?! (SPOILER) I když by se mohlo zdát, že se v závěru filmu (respektive při některých jeho scénách) budou ježit chlupy na nohou všem feministkám, opak je pravdou; mužský šovinismus tu prohrává na celé čáře. A bodejť by taky ne, když scénář psala žena (pro zajímavost ta samá, která si střihla i hlavní ženskou roli). A jelikož to byla osoba zevnějšku málo přitažlivého a jelikož pointa filmu mi byla jasná už někdy v polovině, ponechám hodnocení na spokojeném průměru. S nápaditějším/bohatším scénářem a s charismatičtější herečkou to mohlo být určitě o hvězdu výš. ()

darkrobyk

Když taxikář odváží Emmu do domu na samotě, tak se jí různě vyptává a ona mu řekne, že si jede užít víkend a druhý den za ní má dorazit manžel. Samozřejmě lže. Ne tedy, že by manžel nedorazil, nýbrž že si jede užívat. Jejich manželství totiž notně skřípe a Emma ještě neví, že bude vystaveno těžké zkoušce. Ano, ta snaha ukázat, jak ženy trpí a muži jsou macho, se poněkud obrací proti záměru tvůrců. Na druhou stranu je fakt, že i Henry si za své postavení do určité míry může. Mě tedy ze všeho nejvíce vyděsila tajuplná společnost.... Jinak příjemný thriller, kdy od jisté chvíle bude leckdo tušit, jak se věci skutečně mají. Současně ale je fajn, že u soudobých filmů nemůžete s jistotou říci, která postava přežije. Standardní příjemná kamera, solidní hudba. Snad jen mohli tvůrci přitvrdit a nachystat nějaké zvrhlé gore. Ale což, jako psychologický thriller to jde. ()