Imawa no kuni no Alice

• Japonsko 今際の国のアリス (viac)

Mladík posedlý hraním videoher se společně se dvěma kamarády ocitne ve zvláštní verzi Tokia, kde všichni musí hrát nebezpečné hry o přežití. (Netflix)

Recenzie používateľa Fr k tomuto seriálu (2)

Imawa no kuni no Alice (2020)

,,VŠECHNY POMSTÍM. ZASTAVÍM TOHO, KDO TU HRU VYMYSLEL A VRÁTÍM SVĚT DO POŘÁDKU. PŘEŽIJU.“… /// Japonsky podivný, krvavý, vobčas napínavý a akční. Rozdíly v jednotlivých epizodách jsou stejný jako v těch hrách „na život a na smrt“. Zvlášť, když se k tomu přidá budování vztahů, myšlenkový pochody a pocity sebelítosti či velikášství. Bohužel nejde jen čistokrevnou krvavou zábavu s nesmrtelným detektivem, protože ji zdržujou zbyteční lidé, kterých je zde fůra. Proto se dočkáme další řady… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennej japonskej manga komiks, kterej napsal Haro Aso, neznám. 2.) Uvízl jsem v Kostce. /// Thx za titule „Gabriela Vašíčková“ a „Marie Pavlů“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ** ()

Season 2 (2022) (S02)

„HLAVNĚ NEZAPOMEŇ, ŽE PORAŽENÍ ZEMŘOU…“  Akční hry na život a na smrt. Kde jsem to kurva už viděl…? Není třeba toho moc vysvětlovat. Skupina přátel chodí od arény k aréně a chce se dostat na konec, který by měl znamenat (v tomhle post apo světě) novej začátek. Všechno je to v teen duchu, neříkám, že je to špatně, ale když se nehraje, tak se zbytečně mluví. A ani to nepomůže vytvořit si s postavami nějaký extra pouto. Prostě buď seš hajzl, nebo klaďas. Nebo idiot. Nejhorší je, že když má přijít rozuzlení, je to kurevská nuda! A navíc…   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennej japonskej manga komiks, kterej napsal Haro Aso, neznám. 2.) Hraju, ale chcu se vrátit do skutečnýho světa.  ///  Thx za titule „Gabriela Vašíčková“.                 PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  ***  NAPĚTÍ  * ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD