Po jaderné katastrofě naláká vidina jídla vyhladovělou rodinu do hotelu, kde mají účinkovat v divadelní hře. Diváci ale začnou postupně mizet. (Netflix)

Arigato

Mně se to vcelku líbilo a byť Kadaver není horor, zklamaný jsem nebyl. Komorní, poměrně plíživé severské drama s hororovou premisou se skvěle vypadajícími kulisami, nápaditou kamerou a s naprosto dokonalým zvukovým designem, díky čemu tvůrci dosáhli perfektní atmosféry. Jen škoda, že příběh jde na úkor toho všeho tak nějak do ústraní. Příchodem do hotelu se totiž film rozjel velice dobře a tímhle akorát ve finále vyzněl zcela prvoplánově. Vcelku promarněný potenciál, nicméně dávám hodně silné tři hvězdy. ()

J.Mayen

Film opet na doporuceni, ale chyba lavky. Vedle jak tak jedle. Postapokalypticke Norsko (zrejme) lide nemaji co do huby a ze vsech se stali nechutny, smradlavy somraci, ktery vetsinou nedelaji nic jineho, nez ze lezi a hnijou na ulici, chrapou nebo trpej stihomamem a pak se vesej. Takze jeden dobrak prisel na to, ze nez aby hnili takhle na ulici a vsechno maso prislo v nivec, tak ty inteligenty pozve k sobe domu a tam si z nich umele pastiky, parky a jine masne produkty. Bez spetky atmosfery, herectvi a navic jsem tu postradal i inteligenci vsech hovad, ktere se zdarma nechali pozvat na "veprove" hody. Slabota. Norove kurva delejte s tim neco :-) ()

BlondJames

Náhodou, tak strašný to fakt nebylo, naopak, příjemná pohoda :) Ale když jsem si to z nudy pustila na usnutí znovu, tak jsem prostě ten Imperial a uličky Karlových Varů poznala s úplnou jistotou, herci skvělí a do toho moje rodné město, zvedám o hvězdu, a to nejen kvůli Varům, ale také proto, že i ve mě se vařila krev,výborný scenář, a až budu mít hlad, nesním svýho psa, ale vás :))) ()

wowylgu313

Rozmýšlel jsem se jak ohodnotím až do samotného konce a právě ten mě donutil nakonec dát čisté 3 hvězdy. Filmu toho hodně chybělo, možná by to chtělo i delší stopáž, přišlo mi to celé takové krátké, rozebrat by to rozhodně chtěli víc. Líbila se mi celá ta atmosféra "hladu" a posléze hotelu. Zajímavý nápad, psychologická hra se rozehrála. Často jsem přemýšlel kdo je herec a kdo není. Emoční konec s epickou hudbou v pozadí opravdu potěšil. Tento film na deštěm prolitý večer rozhodně neurazí. 60 možná 65% dávám ;) ()

Unterschleif

Pekne natočené ale inak je od začiatku jasné o čo ide. Meh, škoda no, všeličo z toho sála - motívy od dystópie, cez kolaboráciu, po to čo z nás robí ľudí/rodinu… a nakoniec sračka. ()

SpicyNugget

Podivná dobročinná večeře přitáhne za postapokalyptického hladomoru davy lidí. Hladovějící rodina ale záhy zjistí, že cena za účast je nelidsky vysoká... Mě to nějak nezaujalo. Námět byl hezký a zhruba do půlky si film mou pozornost udržel. Pak to ale šlo ke dnu rychleji než Titanik. Pointa žádná, zápletka nedotažená, nějak mi tam něco chybělo. A pokud jste sadističtí milovníci krvavých naháněček, tady to absolutně nečekejte. Prostě parta lidí pobíhá po hotelu. ()

hronikpetr odpad!

Tak slabý horor (nebo co to mělo být..)jsem dlouho neviděl. Bohužel tam nebylo vůbec nic co bych mohl pochválit. Jde vidět že netflixu jde již dlouho o kvantitu a ne kvalitu, tento film není výjimkou. Režisér to musel asi sepsat na koleni na záchodě když měl dlouhou chvíli.. Bohužel z toho záchoda vyšli dvě hov*a.. Ale jen jedno se ukázalo na obrazovkách, myslím si že to první by bylo možná lépe koukatelné.. Za mě ztráta času ()

Milo384

Začíná to dobře - svět zničený jaderným výbuchem, lidé jsou beznadějní, nemají co jíst. Pak se děj přesune do hotelu, no a tam už mně to přestávalo bavit, nápad dobrý, ale něco mně tam nesedlo, asi ústřední motiv hledání holčičky, zde měli vymyslet něco jiného. Závěr a pointa celého filmu je ucházející, žádný megazvrat se nekoná. Prostě film na jedno podívání. Úplná nuda to není. V titulcích na konci napsaných dost Čechů a docela povědomé prostředí, takže za 3*. ()

Accuphose

Jak tohle hodnotit, je Vám jasné, co se bude dít, ačkoliv film Vás nechá dlouho tápat v mystické rovině. Dokonce je jasné i to, co se bude dít pak, a to už vidím jako horší signál. Těm, co chtějí něco fakt mňamózního, doporučuju nedávný snímek Suspiria, tam se to zpracování povedlo 1000x lépe. Spíš mě neskutečně sere, že z toho špičkovýho námětu nic nedostali. A dokonce si takové představení, kdy si divák v masce vybírá dějovou linku po které touží, umím naprosto představit a láká mě to mnohem více, než jen u něčeho sedět na zadku a pasivně konzumovat to, co mi kdo předkládá. Jedna hvězda za super nápad a prostředí... ()

Liberi

Netflix kurví vkus a tlumí tvůrčí rozlet jinak možná snad někdy schopných scénáristů a režisérů. Tohle je ten případ. Mimochodem, z nějakých deseti jmen bylo minimálně šest židovských. V Norsku. Všimli jste si toho? ()

Morb

Tak to jsem hodně zklamanej. Celej film čekám na pointu, která nepřišla. Přitom se to dalo udělat tolika způsoby. Dvě hvězdy proto, že mám pro severský jazyky slabost. ()

PMU

Atmosféra nic moc. Občas předvídatelné. Herci mě vůbec nezaujali. Příběh dobrý ale na plátno se to nepodařilo věrohodně přenést. Dost jsem se nudil. Nechytlo mě to od začátku. ()

Dalajlada

Dobrý nápad, pěkný hotel, mizerný děj. Filmu chyběla atmosféra. Cokoli, co by ji pozvedlo taky chybělo. Tajemno, humor, násilí, akce... Cokoli. ()

Mr.HahaHihi

Set up v podobě hotelu a divadla výborný, zbytek ale za moc nestál. V samotném hotelu divadle se po většinu stopáže nic neděje (jako tvl záporák ji tam pochválí že tak dlouho jako ona nikdy nikdo nevydržel, přitom se tam celou dobu jen prochází po prázdném hotelu) a těch posledních 20 minut kdy se tam teda aspoň něco děje, to stejně moc nevytáhne, protože všecko je to natočené tak rutinně a bez nějakého zajímavého režijního vkladu. ()