Réžia:
Irina PopowScenár:
Katja KittendorfKamera:
Peter NixHudba:
Ina SiefertHrajú:
Oona-Devi Liebich, Maximilian Grill, Charlotte Schwab, Dietrich Adam, Karoline Teska, Barnaby Metschurat, Nicholas Reinke, Klaus Pohl, Géraldine Raths (viac)Hrajú
Oona-Devi Liebich
Najlepšie filmy:
Crazy (2000)
Miesto činu (1970) (seriál)
Vojenská akadémia (2007)
Maximilian Grill
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Svadba nie je pre zbabelcov (2016) (TV film)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Zbouchnutá (2013) (TV film)
Charlotte Schwab
Švajčiarsko
Najlepšie filmy:
Žena z Checkpointu Charlie (2007) (TV film)
Die Konkurrentin (1997) (TV film)
Viedenská krv (2019) (TV film)
Dietrich Adam
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Správna Marta (2001)
Miesto činu (1970) (seriál)
Francúzsky bozk pre začiatočníkov (2006)
Karoline Teska
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Náš vodca (2008)
Prameny života (2013)
Dnes som blondínka (2013)
Barnaby Metschurat
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Solino (2002)
1864 - Brødre i krig (2014)
Farba víťazstva (2016)
Nicholas Reinke
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Na prahu války (2019)
Rekviem (2006)
Buddenbrookovci (2008) (TV film)
Klaus Pohl
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Hannah Arendt (2012)
Vo mne je niečo cudzie (2008)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Géraldine Raths
Nemecko
Najlepšie filmy:
Falšovateľ (2022)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sina Reiß
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Prípad Collini (2019)
Falšovateľ (2022)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Oliver Clemens
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Leonhard Reisinger
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Utta Danella: Ideální manžel (2014) (TV film)
Loď snů (1981) (seriál)
Ercan Öksüz
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
V labyrintu mlčení (2014)
Carolin Garnier
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Frederik Götz
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Prípad Collini (2019)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Zmatkářky (2017) (seriál)
Ulrike Arnold
Najlepšie filmy:
Stalingrad (1993)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tchán (2015) (TV film)
Thorsten Krohn
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dunja Bengsch
Najlepšie filmy:
Big Ben (1996) (seriál)
Sabine Menne
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Fakjú pán profesor (2013)
Utta Danella: Pomsta bude sladká (2015) (TV film)
Sofia König
Najlepšie filmy:
Mestečko Frühling (2011) (seriál)