Short Circuit

Short Circuit je série amerických nezávislých krátkých animovaných filmů z produkce Walt Disney Animation Studios. Podobně jako v SparkShorts, který byl spuštěn v sesterském animačním studiu Pixar, jde o program, v němž tvůrci předkládají své nápady na krátký film a v případě, že jsou vybráni, spolupracují s ostatními zaměstnanci na jeho tvorbě, přičemž cílem je experimentovat jak ve vizuálním stylu, tak ve vyprávění příběhu. (kukkik)

Víteček

Och ne, ještě abychom nebyli k dětem krutí, to by tak hrálo, že kukkiku. Co se týče animáků, tak jsou až moc krátké a nápad se málokdy stihne pořádně rozvinout. Z toho hlediska je to neuspokojivé, proto 3*. ()

Trevor

Nápad možno dobrý, snaď niekedy pustím návštevníkom, teda ich deťom, po 1 epizóde priemer, zo 7 minút sú 3 minúty titulky... ()

JohnCZ

Oproti sesterskému projektu od Pixaru s názvem SparkShorts výrazně slabší. Tyhle shorts jsou spíše takové experimentální hrátky s animací než skutečné plnohodnotné shorts s příběhy a pointou. Sem tam vysvitnou na povrch nějaké emoce, ale je jich celkem málo. Za mě nejlepší epizody: Going Home a Elephant in the Room. ()

kukkik odpad!

Za "pozitivní" sugesci nejmladším generacím o tom, že být morbidně obézní je vlastně hrozně príma a kdo s tím nesouhlasí je bigotní hovado v epizodě "Reflect" si tohle nic víc nezaslouží. Bohužel tu zatím nejdou hodnotit jednotlivé epizody, jinak by bylo hodnocení o něco lepší. odpad! ()