Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Internetový pořad slovenského youtubera a vloggera Daniela Štraucha alias GoGa, který je poskládaný především z hraní a recenzování her, vlogů, z různých skečů a dalších videí. Pořad je šířen přes videoportál YouTube. (henrycruel)

Recenzie (11)

Likan7 

všetky recenzie užívateľa

Proč se tady dá sakra hodnotit youtuber? To je zase výmysl tohle...jinak Goga jsem sledoval v začátcích. Věřím, že jsou teď jeho videa profesionálější (pozor, nikoliv inteligentnější), ale odcizil se mi. Dost možná jsem prostě jen vyrostl, ale když se teď schválně na něj podívám, u většiny jeho starých videí se zasměju i dnes. ()

MikeCool 

všetky recenzie užívateľa

Internetový-pořad. Původní YouTube tvorbu GoGa, jsem sledoval s větší chutí, než v současné době. Nevím čím to je. Rozhodně si nemyslím, že mu sláva a YouTube money hodně zvýšilo ego. Z mého pohledu se z něho stal jakýsi stereotypní mainstream českého YouTubu. Přiznám se, že teď raději hrábnu po videích s FattyPillowem. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) | ()

Reklama

sefinko 

všetky recenzie užívateľa

super Youtuber, všetko ako má byť, až na to že keď s jeho videami vyrastáte pomaly štyri roky (mám 17) tak vás ten "humor" začína pomaličky omŕzať a všímate si že jeho tvorba je z časti cielená pre tých omnoho mladších z nás ;) ale každopádne je stále originálny a už by som ho chcel konečne stretnúť :D ()

TomX2 

všetky recenzie užívateľa

Danielove videá sú síce technicky spracované fajn a je sympatické, že sa zaujíma o réžiu a filmárčinu, to však nemení nič na tom, že sú jeho videá obsahovo prázdne, nemajú žiadnu prídavnú hodnotu a ani nezasmejú. Mám Daniela rád a rád spomínam na obdobie, kedy som ho ešte celkom aktívne sledoval (2012-2014), avšak dnes už nemôžem. ()

JADIM 

všetky recenzie užívateľa

GoGa som pozerával hlavne v rokoch 2014 - 2017, neskôr som už iba občas pozrel to, čo má nové a sem tam som si zapol nejaké to videjko. Teraz ho už nesledujem vôbec, keďže sa dá sledovať veľmi ťažko. Väčšina jeho videí sú reklama na hocičo, alebo dokumentácia spolupráce s nejakou celebritou, s ktorou si vďaka jeho mediálnej známosti mohol dovoliť spolupracovať. A toto všetko za asistencie scénaristov, kameramanov a strihačov, čiže už ani ten GoGoManTV nie je GoGo.. Ja mu to prajem, ale neviem, či si takýto kontent nájde obľubu u veľkej masy ľudí tak, ako tomu bolo predtým. Čo sa musí GoGovi uznať je to, že svojím pôsobením ako najodoberanejší YouTuber na Slovensku aj v Čechách spravil určitú dieru do sveta a vytvoril množstvo zábavných videí, avšak teraz je to už o ničom a sám povedal, že už má iné záujmy a YouTube je pre neho iba taká bokovka. 5/10 ()

Galéria (2)

Reklama

Reklama