Projekt Adam

• USA The Adam Project (viac)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

KolarikKing

Fajnová rodinná zábava. Vizuál i akce jsou v pohodě. Herecké obsazení je hodně slušné. Emoce tu kupodivu fungovaly. Naopak humor mě nijak zvlášť nebavil. Příběh, který jsme už viděli několikrát taky neoslnil. Ve výsledku je Projekt Adam ovšem lepší průměr v Netflixovské distribuci. 6,5/10 ()

Tristanian

Skvělá chemie herců v osmdesátkovém feelgood stylu. Konečně na Netflixu zvládli udělat rozumnej film. Až jsem byl překvapenej jak mě to bavilo ()

B0mb4st1c

Příjemná podívaná s Reynoldsem v trošičku jiný poloze. Akční scény za mě dobrý. Saldana bezkonkurenčně nejlepší. Kluk mi tam přišel v pohodě, ale záporačka slabá. 7/10 ()

Kushina

Vcelku dost mě tenhle film o paradoxu času zaujal. Zábava, akce, emoce, rodina. To vše tu je krásně vyobrazené a nepůsobí to od pohledu jako laciné béčko. 75% ()

veverysiak

Ani Ryan nezabránil jasnému prepadnutiu do podpriemeru, ono nestačí kopec hviezd a nadaný zasran v dojímavom detskom parte, treba zapracovať aj na scenári, neporozumel som celkom nadšeniu akademikov, lebo podľa mňa si to všetci radšej mohli odpustiť, takže 35%. ()

Hopeman

Hele jako nebylo to špatný, ale jako nebylo to ani dobrý..... pointa lehce vycucaná z dětskýho prstíku a vlastně tam pointa žádná jakoby nebyla....a to že se kákne na nějaký časový paradoxy na to chčije zlatej retrívr.....celkově shrnuto Pegina 6+ a možná ještě níž.....kdo si to chce vychutnat... doporučuji pustit pouze trailer. ()

Dawe2

Velmi dobré, 90%. K dokonalosti a uvěřitelnosti pro mě je to příliš akční, škoda toho. Jako by to už dnes nešlo bez zbraní, střílení a zabíjení. Jinak koncept je výborný, byť to asi málokoho vyloženě uzemní. Trojice hlavních herců dost dobrá, Walker Scobell naprosto vynikající. Trochu to připomíná Spielbergův styl, trochu Návrat do budoucnosti, což je v obou případech jen dobře. ()

mouzi

Začalo to celkem dobře, skončilo to podstatně hůř. Příliš mnoho keců a emocionální omáčky okolo slušné akce. A ta scéna v reaktoru byla fyzikálně totálně mimo, a to i na béčko. Protože že začátku se to jako béčko rozhodně netvářilo. ()

jx2004

Blbůstka, která pobaví, ale ničím nenadchne. S ústřední dvojici jsem spokojen, ale záporaračka bída, hudba žádná, akce nezajímavá s spousta logických děr(hodinky a prsteny očividně nejsou kovové, času to bude nějakou chvíli trvat???). Na sobotní večer asi dobrý, ale tu Pomstu mravenců bych si pamatoval déle. ()

ZetDaElO

Celkom vydarený mix sci-fi, komédie a rodinného filmu, ktorý stojí a padá na troch hlavných mužských predstaviteľov. Téma cestovania v čase by bola atraktívna aj bez stíhačiek a v podstate zbytočných akčných scén. ()

ReactLotus

Príbeh je jednoduchý, trochu slabší a predvídateľný, ale to som očakával, keďže sa jedná o film z produkcie Netflixu. Scenárista asi nevie, ako sa správajú 12 ročné deti, ale vo výsledku to až tak nevadí. Zasmial som sa a dokonca trochu aj na blbých/trápnych vtipoch. Veľmi pekné CGI. Trochu ma mrzí, že takýto slabší film je jeden z posledných od Ryana R. pred jeho hereckou prestávkou, ale asi mu to nespôsobí problém v kariére do budúcna. Z traileru som očakával niečo iné a dosť ma zaskočilo, keď som dopozeral film, že sa fakt jednalo o niečo iné. Je to viac rodinný film, než sa zdalo a síce je trochu násilný, fakt je rodinný. Zopár dilém a fyzikálnych paradoxov k zamysleniu tu je, takže sa tým môže trochu potrápiť divák, ktorý sa zaujíma o také veci, takéto filmy s cestovaním v čase. Síce som sa vo finále bavil, mám z toho trochu rozporuplné reakcie, takže dávam 6,3-6,9/10 ()

universal

Takový delší teaser, dějově plytké, střílí se tam pal, pal mrtvej a několik hezkých bojových kopů. je vidno v osobních soubojích. Toť vše. Jedné hlášce jsem se zasmál. 3 hvězdy. 3/5 není nutno vidět podruhé a řekl bych ani poprvé. ()

marekspanel

Recyklovaná záležitost do sbírky "jednou pustím a víckrát ne", protože Ryan. Herecky to drží, efekty výborné, leč bez wow efektu. Místy až nudí a obecně hodně předvídatelné. Reynoldse už bych hlavně rád viděl v jiné, než v této poloze! ()

imaginer21

Raynoldsova záchranná mise - jak v rámci děje, tak filmu samotného. Nebýt jeho, není fakt co sledovat. Není to vysloveně zlé, má to nápad, spád, nějakou základní vnitřní logiku. Jde to ale do kopru především proto, jak strašně sterilní a bez větší invence to celé je. Od dua Levy-Raynolds jsem čekal po Free Guyi něco minimálně o dva řády hravějšího (když už to má hrát na rodinnou strunu, nemusí se to ale zákonitě zazdít tak bezduchou formou vyprávění). Po tomto filmu začínám mít docela obavy, jestli Levy utáhne třetího Deadpoola. ()

rigby

Hodně odlehčená sci-fi, silně odpočinková. Místy až moc směřovaná na dětské publikum, takže ta naivita a prostoduchost mě neoslovovalo. Film mě opravdu nepřesvědčil, nepobavil a nic jsem si z něho neodnesl. Taková malá zbytečnost, i když hezky barevně natočená. ()

panki9922

Toto spĺňa do bodky význam slova instantný. Celý film pôsobí akosi umelo, narýchlo, neúprimne. A to mám Reynoldsa celkom rád a Ruffala ako herca veľmi rád. 20% ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)