Hated: GG Allin & the Murder Junkies

• USA Hated: G.G. Allin and the Murder Junkies

Dokumentární film o G.G. Allinovi frontmanovi underground-punkové formace Murder Junkies. Dokument byl natočen těsně před umrtím hlavního protagonisty a přibližuje nám počátky formování osobnosti G.G-ho přes jeho buřičská léta, až do jeho posledních chvil. Dokument také obsahuje: rozhovory s kapelou, fanoušky, zaběry z TV show kde se G.G. objevil, soukromá videa a koncertní show a dodatečně i pohřeb. (Pishin)

Martyr.blood

GG bol hudobne úplne na úrovni všetkých tých známych punkových skupín, ako boli Sex Pistols, The Ramones či Dead Kennedys. Vôbec nezaostával. Kto si nepozrel len minútu na youtube, ale si normálne pustil jeho klasiky, a nepočúva pičoviny, to vie. Život tohto punkového mohykána, nadaného umelca, rebela rebelov, pekne približuje snímok "Hated" z réžie Todda Phillipsa, ktorý má na svojom režisérskom konte trebárs Jokera s Joaquinom Phoenixom či populárnu komédiu "Vo štvorici po opici" (ktorú zas moc nemusím). Die when you die when you die you gonna die! Why don't I kill myself sooner?! WHY DON'T YOU KILL YOURSELF SOONER?!! ()