GG Allin & The Murder Junkies - Deep In The Heart Of Texas

03 - Cunt Sucking Cannibal
04 - I Live To Be Hated
05 - Blood For You
07 - Be My Fucking Whore
08 - Expose Yourself To Kids (Joker Punx)

Joker Punx

Video titul s názvem Hluboko v srdci Texasu je pět živých vystoupení kontroverzního zpěváka GG Allina a jeho skupiny The Murder Junkies. V únoru 1992 se kapela opět vydala na turné po Spojených státech. První vystoupení kapely se odehrálo v klubu Wreck Room v Atlantě. Zpěvák GG Allin zpívá pouze v červených slipech a roztočí svojí divokou brutální show. Kam si během svého koncertu pozve na pódium dvě striptérky. Při songu Blood For You - GG vezme obraz Ježíše Krista a bibli, zpěvák GG Allin se začne mlátit mikrofonem do hlavy a hlavou o obraz Ježíše Krista. Stékající krev z čela pak začne stříkat na Ježíšův obraz, obraz potom zničí a začne trhat bibli na sračky, roztrhanou knížku bible rozhazuje GG po lidech. Velká zajímavost na této akci je, že na téhle show byl můj kamarád z Prahy, zpěvák, hudebník a zvukař Michal Kyselka. Na téhle show také vystupoval se svojí kapelou The Hookers. Michal potom ozvučil kapelu The Murder Junkies. Jedna historka od Michala - GG Allin mu s radostí vytetoval křížek na rameno, jen tak čistě bez ingoustu, takže má vlastně Michal na rameni jen takovou jizvu, no co kérka to je stejně a velmi vzácná. Asi jediný Čech v Praze co má osobní kérku od krále punku. Druhá show kapela odehrála v americkém New Orleans - Další tři akce se odehráli v San Antoniu, Houstonu a Austinu v Texasu. Byli to show plné násilí, perverzností, bitek, defekace, ničení, anarchie a chaosu. Je to pět jediných koncertů z tohodle turné co GG Allin odehrál se svojí kapelou v roce 1992. Po šíření výtržnictví, pohoršování veřejnosti šel zpěvák opět do vězení. Koncerty z 14, 16 a 18.února opět byly vydány v roce 2005 na DVD s názvem - GG Allin & The Murder Junkies: Savage South - Best of 1992 Tour. ()