Návštěva staré kamarádky pomůže Beth srovnat se s minulostí a ujasnit si priority. To všechno právě včas před největším zápasem její kariéry. (Netflix)

ing.man

Vydojilo to ze mě slz a slz... Všichni se těšili, že se uchlastá a oběsí a ona zvítězila. Jop. tohle je zábava pro mě. A moc hezký tribute hře zvané šachy. Anya je okouzlující... Opravdu. ()

papuchalk

Naštěstí v posledních dvou epizodách se to trochu zvedlo, a konečně tam přibylo více šachů, což jsem nejvíce vyčítal předchozím epizodám. Do pátého dílu tam nikdo neseděl na partií a nerozebíral žádnou taktiku! Ani dokonce neměla žádnýho trenéra. Poslední dvě epizody za to stály, ty předchozí byly opravdu průměr. Ale prosím vás, jak jí tam gratulovali ti rusové když po výhře vyšla ven, to je dobrej nesmysl. V roce 1968. Tak určitě.. uvěřitelnější to bylo i v Rockym 4, a to už je co říct :D ()

Anife

No kde začít - vrátí se Jolene a všechno je lepší. Poslední díl se neskutečně povedl, mám chuť si dát celé finále okamžitě znova. Bála jsem se otevřeného konce, jak bývá u dobrých seriálů zvykem (ano, koukám na vás tvůrci Spinning out), ale to se naštěstí nestalo. Děkuji Netflixu za tento zážitek, děkuju Anye za Beth, protože tohle by nikdo nezvládl líp než ona. Přesně takové finále jsem si přála. Dlouho ve mně seriál nebudil tolik emocí. Ještě jedno plus - oceňuji kostyméry, jak si vyhráli se závěrečnou scénou, kdy je Beth oblečená jako šachová figurka Dámy. ()

breckakamil

Pekné finále, asi také aké divák čaká. Čo ma furt udivuje ako si Američania libujú v tom ako v čase studených vojen porážajú v každom odvetví športu Rusko :D ()

FuLister

Bohužel, ale konec byl naprosto jasný, předvídatelný a celé to možná bylo moc jednoduché. Jasně, že chceme happyend, ale to ten alkohol fakt přemohla tak najednou rychle a snadno? To všichni ti soupeři byli tak slabí? To ji všichni Rusové tak najednou milovali? Za mě zklamání, mohlo to dopadnou úplně jinak. ()

JB001

Konec se této minisérie se mi líbil. Nejenom kvůli převídatelnému závěru pohádky z období studené války. Klasický hollywoodský happyend. A chystám si ještě pustit na Spotify soundtrack. Na ten se taky moc těším ()

uletov

Úžasné,jedinečné,dechberoucí..a to šachům vůbec nerozumím. Jsem buran co max dámu zvládne..jo a Anya má kukadla jak zrcadla 🙂 ()

Majez

Grande finale. Atmosfera Moskvy a povaha souperu naprosto luxusni. Bal jsem se, aby dej nesklouzl do Rusko-americkeho klise, ala Amici jsou ty nej a rusaci vcera teprve slezli ze stromu. Coz se nestalo a konec byl opravdu dustojnym zakoncenim cele serie ()