Star Wars: Chybná várka - Season 3 (2024) (séria)

O krok bližšie (S03E13)

(epizóda)
  • Česko Pomocná ruka (viac)

Várka sa chystá vniknúť na nepriateľské územie. (Disney+)

Martrix

Jedna z těch lepších epizod. A to přestože se nic tak převratného nedělo. Ostatně bylo dost času zvyknout si, že se vlastně střídají jen mise útěk, mise pátrání a mise záchrana...vždy v různé kvalitě a míře naléhavosti. Tentokrát to mělo něco do sebe. ()

tomik99

Pomalé krůčky do finále. Zase epizoda, která toho moc nového neodtajňuje, ale posouvá nás dál. Mount Tantiss je rozhodně tajemné místo a jsem rád, jaký hype a tajemno kolem něj Filoni vytvořil. Přesto nakonec dávám 80%. Funkční zápletka, ale stále se hraje hrozně moc na jistotu. ()

Ahsoka

Presne na toto som narážala v minulej epizóde a bolo nám dopriate. Konečne nám tvorcovia priniesli aj niečo napadité, dômyselné, a nie iba prvoplánovú akciu. Vlastne celá minulá epizóda vyzerá po tejto ešte viac zbytočná ako bola. Takže o hviezdu viac pre dejovú liniu pátrajúcej skupinky, ktorá aj z hľadiska minutáže mala logicky viac priestoru. Naopak dej v labáku bol poznamenaný, dovolím si povedať, že už je to klišé seriálu, dokonalou slečnou menom "Vždymámsupernápad" alias Omegou. ()

Lord.Speedr

Toto bylo skvělé! Společně s komorní epizodou o Emerii patří tento díl k těm jedněm z nejlepších, co BB nabídlo. Rampart hláškuje tatam, impérium mu skutečně neuvěřitelně sekne, co si budem. Wrecker též potěšil a z Hunterových slov na konci epizody má jeden husinu. Kdyby se BB neslo po celou dobu v duchu této epizody, jednalo by se o koncert a čistou magii.  5* je zanedbatelně málo.. ()