Star Wars: Chybná várka - Season 3 (2024) (séria)

O krok bližšie (S03E13)

(epizóda)
  • Česko Pomocná ruka (viac)

Várka sa chystá vniknúť na nepriateľské územie. (Disney+)

tomik99

Pomalé krůčky do finále. Zase epizoda, která toho moc nového neodtajňuje, ale posouvá nás dál. Mount Tantiss je rozhodně tajemné místo a jsem rád, jaký hype a tajemno kolem něj Filoni vytvořil. Přesto nakonec dávám 80%. Funkční zápletka, ale stále se hraje hrozně moc na jistotu. ()

Martrix

Jedna z těch lepších epizod. A to přestože se nic tak převratného nedělo. Ostatně bylo dost času zvyknout si, že se vlastně střídají jen mise útěk, mise pátrání a mise záchrana...vždy v různé kvalitě a míře naléhavosti. Tentokrát to mělo něco do sebe. ()

Ahsoka

Presne na toto som narážala v minulej epizóde a bolo nám dopriate. Konečne nám tvorcovia priniesli aj niečo napadité, dômyselné, a nie iba prvoplánovú akciu. Vlastne celá minulá epizóda vyzerá po tejto ešte viac zbytočná ako bola. Takže o hviezdu viac pre dejovú liniu pátrajúcej skupinky, ktorá aj z hľadiska minutáže mala logicky viac priestoru. Naopak dej v labáku bol poznamenaný, dovolím si povedať, že už je to klišé seriálu, dokonalou slečnou menom "Vždymámsupernápad" alias Omegou. ()

Lord.Speedr

Toto bylo skvělé! Společně s komorní epizodou o Emerii patří tento díl k těm jedněm z nejlepších, co BB nabídlo. Rampart hláškuje tatam, impérium mu skutečně neuvěřitelně sekne, co si budem. Wrecker též potěšil a z Hunterových slov na konci epizody má jeden husinu. Kdyby se BB neslo po celou dobu v duchu této epizody, jednalo by se o koncert a čistou magii.  5* je zanedbatelně málo.. ()