Star Wars: Chybná várka - Season 3 (2024) (séria)

Zvestovateľka (S03E09)

(epizóda)
  • Česko Zvěstovatelka (viac)

Keď Várka plánuje svoj ďalší krok, objaví sa záhadná cudzinka. (Disney+)

Martrix

Přestože je tento fanservice cílený přesně na mě, nezafungovalo to. Asajj je má oblíbená postava a moc rád bych s ní viděl celovečerák. Filonimu se v CW povedlo udělat z Asajj Ventress plastickou a nejednoznačnou postavu, která se vymyká Disney šablonovitosti. Kdybych si měl vybrat, jestli sledovat výcvik Grogua Anakinem, nebo výcvik Omegy Asajj, tak neváhám. Postavy, jako Asajj, Bane, Savage, Maul, čarodějky Nightsister, nebo Baylan & Shin z Ahsoky, jsou 100x zajímavější než unylý Mandalín, skautíkovská Ahsoka, Ezra nebo polepšený Boban. Tenhle fanservice, ale tvůrcům udělal medvědí službu. Díky Asajj totiž vyniklo, jak nudné postavy se z Badlonů staly. Jak jsem byl z úvodu řady nadšený, tak teď jen smutně koukám. Seriálu spadl řetěz, jakoby kdyby šlo jen o zakázku, kterou je potřeba dodělat. Jako kdyby Filoni předal štafetu nějakému asistentovi, kterému řekl: Hele, jedu s rodinou na dovolenou, tak tady to máš. Nikoho nenechej zabít, nerozvrtej kánon, to by tě fanoši uhejtili k smrti, moc nerýpej ani do CW...víš co, raději nerýpej do ničeho...prostě pár epek nějak rozřeď, já se na ty poslední tři vrátím. ()

clump

Ne špatný, ale zároveň takový trochu nijaký, podobně jako předchozí epizoda. Je jen shoda okolností, že v obou se vrací známá postava z dřívějška? Tenhle trik prostě neni samospásnej, ačkoliv jindy funguje, viz senátorka Chuchi nebo Bail Organa v předchozích epizodách. Ale to je asi ono – linka o „důchodový reformě” klonů, v níž zmíněný senátoři vystupujou, je jednoduše poutavěji a silněji podaná, víc fascinující, protože má větší vztah k širším událostem ságy a baví mě jednoduše víc než 66. variace na trénink a 99. mega monstrum týdne. Ale jak jsem už psal, neni to špatný a kdybych to sjížděl celý naráz, byl bych míň frustrovanej. ()

tomik99

Tak super, odškrtli jsme si další známou postavu, která se zde objevila. Mělo to ale nějaký důležitý význam? Pokud se nedočkáme jejího vlastního spin-offu, tak asi ne. Už dva díly se pokouší klony zjistit, co jsou to M-částice a moc zábavné to není. ()

Ahsoka

Stretávame sa s ďalšou starou známou, tentokrát významná postava z The Clone Wars Ale keďže o tom už napovedal trailer, žiadne prekvapko. Opäť, je príjemné ju vidieť, nový zostrih, zmäknutý charakter...to všetko je pekné, len čo sme sa dozvedeli? Ventres to v závere uhrala do outu, čo ak sa potvrdí, že klamala, tak nového diváka to neposunulo nikam, čo sa rovná vatovej epizóde, ...a "starého" diváka by to neposunulo nikam, ani keby hovorí pravdu. Alebo pravda o Omege bude možno niekde uprostred a niečo nás v závere ešte predsalen prekvapí. Budem sa snažiť ešte Filonimu dôverovať. ()