Cesta kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem

Česko, 2020, 4 h 6 min (Minutáž: 19–22 min)

Nejbláznivější cestopis všech dob! Ondřej Sokol a Lukáš Pavlásek na cestě kolem světa. Exotická dovolená? Ani omylem! Jeden průser za druhým! Nejšílenější natáčení ever!!! V první den natáčení ujela Lukáši Pavláskovi tramvaj. Tím pádem hrozilo, že nestihne letadlo. Možná by to tak bylo lepší. Možná by vůbec bylo lepší, aby Pavlásek a jeho kolega, průvodce Ondřej Sokol, zůstali doma a nikam nelezli. Natož aby se snažili natočit cestopisný seriál. Během velbloudích závodů v Dubaji dal Pavlásek jednomu z velbloudích šampionů, mimochodem pravděpodobně tomu nejdražšímu, ochutnat ze svého sáčku čokoládových bonbonů. Jasně, že ho přiotrávil! Celá produkce pak musela vzít nohy na ramena a zachránit si krk před rozzuřenými Araby. Bylo to poprvé, ale rozhodně ne naposled. Štáb prchal nejen ve Spojených arabských emirátech, ale také v Japonsku, v Austrálii, ve Spojených státech amerických, v Kolumbii – až po Maroko, Švýcarsko a Maledivy. Místo cestopisného seriálu vznikly nepublikovatelné záběry, které nikdy nikdo neměl vidět, nejbláznivější cestopis všech dob, popisovaný režisérem slovy: „Šílenství, úplný úlet.“ Tvůrci se dokonce tvrdě ohradili proti jeho uvedení. Ale to je tak všechno, co s tím zmůžou. Podívejte se na Cestu kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem dřív, než to někdo zakáže… A zjistěte sami, jestli to celé není jenom jedna velká vtipná mystifikace. (TV Prima Cool)

Recenzie používateľa subic k tomuto seriálu (5)

Cesta kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem (2020)

Tohle odpod? A proč? Tohle je další cestopis z produkce Prima ZOOM. Dělají to sice 2 tydýti, ale takhle nějak bude vypadat dovolená každého, kdo se na ta stejná místa rozjede, tady se nehledají žádné zajímavosti, nic takového, toto je prostě jenom takový upoutavač, jak to tam či onde vypadá. A do toho ti 2 tydýti hodí nějaký fórek, někdy blbý, někdy ještě blbější, ale co už, rozhodně se na to dá normálně koukat. Rozhodně je to lepší než některé jiné české cestopisy. 5/10 ()

Thajsko: Pokus o zmužnění Lukáše (2020) (E02)

Koukám na to znovu, poprvé to dávali v prvním kovidovém roce hned po prázdninách, když už nás Andrej zase nutil nosit rouške a respirátore. Už jsem zapomněl, jak Pavlásek blinkal na lodi a pak jak ho dali to kurzu Muay Thai. A zmužněl? Nee. ()

Bali: Motocyklové deníky (2020) (E06)

Bali není ostrůvek, ale hornatý ostrov, takže Odra si ho trochu projel na růžovém skútru. Bali už není tak atraktivní turistický ráj, to co tu neukázali, jsou ty pláže zaplavené odpadky. 5/10 ()

Zermatt: Na skok do švýcarské zimy (2020) (E07)

Zermatt a výhledy na Matterhorn. Německy mluvící kanton Wallis na hranicích s Itálií, městečko je takový skanzen i s luxusními obchody. Ondra se toho tu ani nebál panáků a začal už ve vlaku. ()

Kuba: Dopředu do minulosti (2020) (E08)

Kuba má krásnou nezničenou přírodu, ještě aspoň místy, krásné pláže, ale jak to vše nacpat do 2é minut, když to hlavní je rum, doutníky a stará americká auta. Zmal někdo nějakého importovaného kubánského dělníka? Já ne, ale slyšel jsem, že nejčastěji říkali mañana mañana. ()