Cesta kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem

Thajsko: Pokus o zmužnění Lukáše (E02)

(epizóda)

mikinhoo odpad!

Tohle je příšerné, působí to jako špatný vtip. Znalosti a poznání to opravdu neprohlubuje, vtipné to vůbec není a cestovatelsky zajímavé místo se kameře povede zacílit jednou za 22 minut. ()

Ryuuhei

No, není to až tak špatné, jak tu někteří věční stěžovatelé tvrdí, ale ani tak dobré, abych aspoň já mohl chválit. Nelíbí se mi ta prvoplánovost a neustálá snaha Pavláska postavit do té nejhorší pozice, v jaké se v dané zemi může octnout. Je to prostě hrozně umělé. Jinak sem tam fajn, člověk se něco málo dozví a něco málo uvidí. Ale je to holt málo. Na Japonsko těchto dvou šašků se asi raději už vykašlu a podívám se tam (snad) příští rok sám... ()

Untentrauer odpad!

Nechápu, co je to za trend, točit videa z dovolený a dávat to na veřejné vysílání. Road movie vypadá jinak a má nějakou přidanou hodnotu. Toto je naprostý brak, urážka všech cestovatelů a zemí, do kterých se tihle da dementi podívali. ()

subic

Koukám na to znovu, poprvé to dávali v prvním kovidovém roce hned po prázdninách, když už nás Andrej zase nutil nosit rouške a respirátore. Už jsem zapomněl, jak Pavlásek blinkal na lodi a pak jak ho dali to kurzu Muay Thai. A zmužněl? Nee. ()