Po jedné stopě - Série 2 (2023) (séria)

Z angolské televize na Měsíc (S02E14)

(epizóda)

V zemi baobabů a překrásného přírodního úkazu měsíční krajiny se naši cestovatelé dostanou až do centra angolského hlavního města Luandy a také do televizního vysílání. (Česká televize)

Frajer42

Od Angoly už je přeci jen cítit, že jsou již kluci v té civilizovanější části Afriky. Zmizeli všude přítomné zástupy negříků žebrajících o peníze. Zvláště hlavní město Luanda už vypadala minimálně v centru velmi příjemně a moderně. Zajímavý byl rozhodně rozhovor s tamní hereckou hvězdou. Avšak nocování v hotelích, či rozhovor v místní televizi, to není nic pro mě. Přeci jen putování kolem rovníku bylo podstatně dobrodružnější a zábavnější, ale stále to určitě má cosi do sebe. [75 %] ()

Marze

Tohle je skutečné dobrodružství. Město Luanda působí bizarně. Přecpané špinavé klasické město plné smogu a aut, na kraji drsné nebezpečné slumy a v úzkém centru výstavní pěkné moderní skleněné budovy s hotely. Úleva je, že v Angole lidi od turistů nežebrají stylem "jsi z Evropy, dej mi peníze". https://www.ceskatelevize.cz/porady/13641369476-po-jedne-stope/222562260360003/ ()

topi

Sušená ryba mě fakt rozchechtala na celý kolo :D. Výměna pneumatiky mě taky rozsekala :D. Borci to prostě dávají s přehledem. Parádní bylo i vystoupení v luandské televizi. ()