Film Netěhotná vypráví příběh sedmnáctileté Veronicy (Haley Lu Richardsonová), která si nikdy nemyslela, že bude chtít neuspět v testu – dokud se nepřistihne, jak zírá na kus plastu se dvěma silnými růžovými čárkami. Slibná budoucnost na univerzitě se zoufalé dívce rázem začne rozplývat před očima. Přestože by ji nikdy nenapadlo, že bude muset ve svém věku něco takového řešit, Veronica nyní stojí před zásadním rozhodnutím. To ji zavede na cestu dlouhou stovky kilometrů až do Nového Mexika. Během třídenního putování v doprovodu své bývalé nejlepší kamarádky Bailey (Barbie Ferreirová) zjistí, že jednou z nejdůležitějších věcí v životě je skutečné přátelství. (HBO GO)

Kitcat

Skvělý! No nečekalo jsem to, ale tenhle film za to opravdu stojí. Abyste pochopili, jak moc je tento film odvážný, musíte mít aspoň malé ponětí o tom, co se momentálně děje v USA, otázka potratu a práva žen jsou stále jedno z nejožahavějších témat. A to dokazuje i okamžitá reakce na trailer. PLNO "dislajků" a plno "milých" komentářů. Takže už jen za tu odvahu!!! A navíc je tento film vtipný, milý, herecké duo je sehrané a scénař vůbec není hloupý. Naopak byla jsem opravdu mile překvapena :) Jen tak dál!!! ()

JohnCZ

Pohodové road-tripy jsou můj oblíbený filmový subžánr a cením si každého přírůstku. V Unpregnant navíc s Haley Lu Richardson v hlavní roli. Co je tedy špatně? Je to nevyvážené. Pokud se řeší závažnější otázky - od přátelství, přes coming-out až po samotné ústřední téma filmu, film šlape dobře. Hodně se mi líbila práce s kamerou, večerním světlem a teplými barvami. Jakmile ale holky začnou pubertálně blbnout (hudba, tanečky) a na scénu přichází nereálné ztřeštěné odbočky (např. Breckin Meyer), už to moc nefunguje a immerze z uvěřitelné cesty jde do kytek. Jediný, kdo skutečně rozesměje, je trefně obsazený Giancarlo "Gus" Esposito. Líbí se mi, že film nejde na ruku konzervám (je to vidět i zde v komentářích) a nechá postavy dělat nelehká, ale pro své dobro správná rozhodnutí. Místy je ale i z toho cítit taková ta okatá liberální snaha vychovávat, která je mi v současné západní kinematografii už docela protivná. Na druhou stranu, svou cílovku to zřejmě osloví a film třeba i pomůže tam, kde je to potřeba. Jen by to šlo udělat přirozeněji. ()

ScarPoul

Obidve hrdinky sú prudko sympatické. A to z toho robí znesiteľnú jednohubku, ktorá sa na nič nehrá a ponúka presne taký príbeh, aký sa od nej očakáva. Je pravda, že niektoré scény ( Breckin Meyer so ženuškou) boli pre mňa trošku vykonštruované, ale pozitívne pocity prevládali. Áno, je to klišoidný príbeh. Od začiatku do konca. Všetko čo čakáte, že sa tam stane, sa tam aj stane, ale takéto prapodivné roadtripy, podporené indie hudbou, nejakými tými emóciami a peknou krajinou robia v zásade svoje. A potešil aj parádny štek Giancarla Esposita. O týždeň si na ten film už asi nespomeniem, ale dnes som si jeho pozeranie užil. ()

PlysovyMacko

Veronica chce ist na potrat, ale musi ist do ineho mesta, aby jej ho spravili bez povolenia rodicov. Potrebuje pomoc, tak poziada byvalu kamaratku a spolu sa vydaju na cestu. Nastanu aj bizardne situacie ( nahanacka s antipotratovou rodinou ),  ale ziadne velke mudra o sile priatelstva a rodine sa nekona, je to v takej predvidatelnej norme. Lezbicka pretekarka Kira bola velmi pekna zena. ()

Maximilianus

Priemerný teenegerský road trip film, kde téma tehotenstva a potratu mladistvej nezohráva nejakú úlohu a skôr ide iba o vzťah dvoch detských kamarátok. Potešila ma prítomnosť Breckina Meyera, ktorého poznám z prvého Road Trip filmu, ešte aj s príznačným názvom, a Giancarlo Esposito, ktorý konečne hral trochu uletenú a komickú postavu. 6/10. ()