Večierok

Na večierku sa postupne schádzajú bývalí spolužiaci. Toto stretnutie by sa pravdepodobne nieslo v duchu ľahkého žartovania a nostalgických spomienok, avšak miesto ďalšieho spolužiaka zazvoní podomový predavač a prinesie nečakanú správu o kamarátovi, ktorý už nikdy nedorazí. Účastníci večierku sa za ním spoločne vydávajú autobusom. Počas cesty sa ukáže, že rozprávať o skutočných pocitoch je omnoho zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá. (Continental film)

patron01

Čekal jsem sra.ku, takže jsem byl dost mile překvapenej. A jsem překvapenej i z tak nízkýho hodnocení tady. Ani já nemám Suchánka moc rád, vlastně vůbec. Nikdy mě nebavil. Navíc když dával rozhovory k tomuto filmu, byl většinou hrozně arogantní. Jako kdyby ho každá otázka obtěžovala. Působí zkrátka dost protivně. Ale ten film vůbec není tak špatnej. Výkony Vilhelmové a Rodena jsou perfektní. Ale stačí to vidět v TV, do kina na to člověk nemusí ()

macacb odpad!

Snad nejhorší film. Nepochopim, jak na tohle mohli herci přistoupit, nebo už se chovají, jako právníci - pro prachy cokoli. ()

bul

horko těžko mi dalo překonat se abych neusnul a stejně jsem párkrát zabral, nejlepší výkon asi Taťána Dyková. ()

JaKl

Těžce podhodnocený film. Nečekal jsem nic, tlemil se skoro celý film. Langoš super, Roden úžasný, Boudová parádní, Dyková neskutečná! V hlavě se vybaví Forman a Hoří, má panenko. Nám čechům tyto buranské role jdou jedna báseň, máme to asi v genech. Slušné 4 hvězdy, jako muzikant a kytarista musím přidat pátou hvězdu za scénu "ladění kytary" při závěrečných titulcích. ()

Calabria

1 hvězda za těch 5 vtipu co tam bylo, jinak upřímně nechápu jak jeden z největších komiků ČR může udělat takovou obrovskou nudu. Teď děj je obzvlášť katastrofa. ()

gapa466

Obsazení super. Herecky dobré. Scénář podprůměrný. Výsledek špatný. Občas mě pobavil Marek Taclík a Karel Roden je prostě herec. Celkově za 2* s podmínkou, že na to nikdy v TV už nenarazím. ()

Kofola55

Dávám dvě hvězdy za obsazení a Dykovou, protože díky ní a její opilé scéně jsem se zasmál, ale bohužel skoro až ke konci filmu... Jinak velké očekávání a velké zklamání. Na film Večírek se určitě už nikdy nepodívám. ()

bighead

Možná by to chtělo vidět ještě jednou,ale na to nemám čas ani odvahu,takže jedna za Rodena v dveřním kukátku a jeho Stengun na konci. ()

Save77

Tu jednu hvězdu dávám za Rodena. Vážně  netuším, co zrovna Suchánek bral za matroš, když psal tento pomatený scénář a ještě měl odvahu ho použít. Jestli to mám pochopit ve chvíli, až mi bude padesát a menopauza zaklepe na dveře, to raději spáchám sebevraždu samopalem a budu doufat, že neselže. ()

Pan_Au

Další povrchní zábava v CZ provedení, tentokrát ještě špatně zahraná. Možná za to může jen režisér amatér nebo ten kokotinovský scénář. Chtěl jsem to na chvíli uvěřit Rodenovi, což je pro mne pan herec, ale vždy se mi tak nějak stáhnul žaludek.  Abych byl objektivní, pár vtipům jsem se zasml, proto ta jedna hvězda.. Víme všichni, že se ten homovirus šíří, ale proč to musím poslouchat třikrát. A Tatiana Dyková, která se nasere do každého nového filmu a pak zahraje nachcanou stejně blbě jako střízlivou blbku. ()

GalaktikHero odpad!

Chudák Roden, ten ale dopadol! Vo filme u Suchánka.  A s takými hercami kedysi hrával.... so Stathamom, Perlmanom, Adorfom, Mr. Beanom.....   No a teraz .... s Čekovským  Velebnosti, du BLEJT!!! ()

vadikaca odpad!

Protoze mam Suchanka rad, jeho scenky a humor, cekal jsem ze by to mohl prenest i do sveho filmu. Po hodine jsem tomu vubec nerozumel, prakticky ani jednou se nezasmal. To proste nestoji za delsi komentar. #zklamani # ztrata casu #odpad #nehumorne. ()

Enon odpad!

Můžete mi vysvětlit jak tohle muže někdo považovat za komedii? Nezasmál sem se ani jednou, čemuž pomohli hlavně dlouhé, HLOUPÉ, smysl nedávající a absolutně bezvýznamné dialogy. Příběh nemá hlavu ani patu, defacto zde žádný neexistuje. Herci, ty radši ani nebudu zmiňovat, protože ani jeden nestojí za řeč. Reálně můžu říct, že se jedná o hodinové úplné nic. Vůbec sem do teďka nepochopil, proč měl Michal Suchánek potřebu tohle natočit. Ať si zůstane hercem a vtipným moderátorem, rozhodně mu to jde víc než režírování. 2% ()

Grotowski

Velmi váhám při hodnocení - nechci degradovat ani povyšovat... Bez diskuse mám 100% pro herce. Nemíním tvrdit, že Michal Suchánek není a nemůže být režisér. Zkrátka a dobře - ambice jsou zřejmé a záměr evidentní. Potud fandím a kvituji - myslím, že všichni máme pokrk pseudokomedií ze života. Chybí tu bohužel dovednost a řemeslo - je to o detailech, které mohou rozhodnout o kvalitě celku. Umím si představit, jak by mohlo vzniknout 100% dílo. Prostě BALANCE. Ale nemohu a nechci odsoudit jako někteří recenzenti. Ani mně osobně Suchánek nekonvenuje, ale poctivě přiznávám vůli k podpoře... ()