Suzan Jeremy prichádza v doprovode nového priateľa do jednej z mestských nemocníc pre svoje zdravotné výsledky. Pôvodná formalita sa po krátkom čase mení na nočnú moru. Na jednom z poschodí začína vyčíňať šialený vrah, ktorý od detstva túži po jedinej veci: Suzaninom srdci! (*CARNIFEX*)

Gorehound

Ten film sa snsží. Má výbornú hudbu, dokonca so strašidelnými chorálmi, typický setup, kočku v hlavnej úlohe, atmosferické zasadenie do nemocnice. Kills sú občas dobré, niekedy offscreen, celkovo sa ale neťahajú na špičku alá The Burning. Detto killer. Finále dobré, ale stred sa tiahne a nemocnica je plná psychopatov, retardovaných, podozrivých a cheesy charakterov, roztiahnuto a nudne a zbytočne. Škoda. Zlé to nie je, ale malo to na viac. ()

JohnMiller

Nič originálneho, táto vyrvaždovačka, do sveta horroru nepriniesla. Ide o úplne štandardnú, šablónovitú, kópiu ostatných slasherov z 80´s rokov. Ide o taký priemer ale po toľkých zhliadnutých kúskoch, už ani tento lepší nebaví, hoci patrí očividne k tej lepšej polovičke. Vraždy zaujímavé, nápadité, aj krv sa tu nájde, spolu zo psychopatom, ktorého poháňa trauma z detstva. Nemocničné prostredie podobné tomu z Halloweenu II, ma tiež bavilo. Ale ako píšem, takých tu už bolo. ()

majo25

Typický zástupca 80-tkových vyvražďovacích slasherov s tým rozdielom, že tento sa odohráva v nemocničnom prostredí, v ktorom nie je núdza rôzne inštrumenty ako skalpel, brúska, kyseliny/zásady atď. Nemôžno celkom hovoriť o príbehu, preto film po pár dňoch vyšumí z hlavy. Je to fakt len o vraždách, za ktorými sa skrýva "známa" osoba. Hlavná predstaviteľka je slabá, jej výkon skôr pripomína ten pornoherecký a hoci sa raz vyzliečie, pohľad za veľa nestojí - jej divné špicaté silikóny svedčia o nepodarenej práci plastického chirurga, keď už sme pri tom nemocničnom prostredí. Chovanie postáv tiež nie je silnou stránkou filmu - doktori sa chovajú, ako keby boli členmi slobodomurárov a museli držať ukrutné tajomstvo, zdravotné sestry robia vlastne bacharov a kde-aký pacient drží pokojne flašku alkoholu či sa prechádza na uzavretom oddelení. Jediné, čo drží tento triler nad vodou je tak atmosféra s množstvom ľakacích a trilerových prvkov, do ktorých hraje sýty hudobný podmaz. ()

vitekpe

Vybornej osmdesatkovej thriller/horor/slasher s tv vizualem a odehravajici se cely v interieru nemocnice. Holky vypadaji dobre a rychlodabing je jako cestovani v case. Pobavilo. :))) ()

Han22

Slasher z nemocničního prostředí a na neznámý film překvapivě výborný. Vraždí zde maník v chirurgické masce a to celkem obyčejně, identitu vraha odhalí každý kdo dává pozor a finální souboj je pěkně ale klasicky vygradovaný. Na prvotřídní zábavu to povyšuje samotná hororová nemocnice - hrdinku nikdo neposlouchá, nikdo ji neřekne co jí vlastně má být (a nedovíme se to celý film), úchylně působící doktor s dvěma hildovskými sestřičkami ji nepustí pryč a dokonce ji nechají přivázat k posteli, vyšetření připomíná spíše práci úchyla než doktora. Brr, do takové nemocnice bych se fakt nechtěl dostat, i když česká realita k tomu nemá daleko. Za tu atmosféru a pěknou hrdinku hvězdička navíc. ()

Teardown

Ucházející slasher z nemocničního prostředí, kde po chodbách obchází přízrak vraždící bestie, skrývající identitu pod chirurgickou roužkou. Příběh jednoduchý jako facka, ale tvůrci si s libostí ujížděli na prostředí špitálu, který je pro horor pořád neschnoucí studnou. Samozřejmě člověk musí být připraven na logické kopance, které jsou v tomto případě velké jak díry v ementálu. To ovšem fans vyvraždovaček let osmdesátých nemůže nijak rozházet nebo vykolejit, protože zábava je prioritou číslo jedna. Retro klasika se vším všudy, co by neměla nijak urazit. ()

Aurus

No od tohoto filmu jsem čekal dobrej slesherovej horor z 80 let ale vyšel z toho průměrný horor ale naopak s velmi dobrou herečkou Elizabeth Hoy která je zde bohužel jen za začátku asi tak na 5 minut. Příběh je zajímavej a i docela dobrej, postavy jsou docela sympatické ale hudba je alespoň pro mě fakt dobrá. Atmosféra tu je fakt dobrá což musím pochválit,  napětí je v tomto filmu docela dost, lokace jsou hodně zajímavé a dobré a kamera filmu je výborná. No za mě čistě jen průměrný horor s ale velmi dobrou atmosférou, napětím,hudbou, záporákem, vraždymi a docela i s postavami. Za mě 5/10. ()

kkarx

Obskurní slasher silně inspirovanej prvním a druhým Halloweenem (postava vraha, nemocniční prostředí) a dalšími ranými slashery jako např. My Bloody Valentine (odhalení vraha) nebo Pátek třináctého (hudba). Bohužel už ho zřejmě zasáhla cenzura, takže vlastně všechny vraždy jdou tak nějak mimo záběr. Ale alespoň tam nechaly dudy. :-D Chvílema jsem si kvůli ryze béčkovým hereckým výkonům a počínáním vraha, nebyl jistej, jestli to nemá být náhodou komedie. Název Hospital Massacre plně vystihuje dění na obrazovce. Náš vrahoun postupně vykosí snad celou nemocnici !!, když se snaží manipulacemi s lékařskými zprávami udržet v ní naši prsatou hrdinku. Ale jak znám mentalitu režisérů 80. let, tak to asi fakt bylo myšleno v té době vážně. :-D Není to pro žánr důležitý film, ani nijak moc dobrý, ale alespoň nenudí. ()

Alexandre

Neskutečně natahovaný slasher. Nezachraňuje to tentokrát ani nemocniční prostředí a šílený vrah. Pokud chcete kvalitní vybíječku z nemocnice - raději sáhněte po dokonalém druhém Halloweenu. Kde se na něj hrabe Hospital Massacre... 4/10 ()