Luca

Hotel Luca sa nachádza v krásnom prímorskom meste na talianskej riviére a je príbehom o jednom chlapcovi, ktorý zažíva nezabudnuteľné leto plné zmrzliny, cestovín a nekonečných jázd skútrom. Luca zažíva tieto letné dobrodružstvá spolu so svojím novonadobudnutým najlepším priateľom Albertom, ale všetka zábava je ohrozená hlboko ukrytým tajomstvom: obaja sú totiž morské príšerky z iného sveta, ktorý sa nachádza tesne pod hladinou mora. (CinemArt SK)

Megahead

Milý, originálny a pekný príbeh o kamarátstve, túžbe zažiť niečo zakázané/nové/nepoznané a dosiahnutí sna s následným uprednostnením priateľstva pred sebou samým. Odporúčam pre všetky deti a divákov, ktorí majú radi pozitívne, veselé a príjemné príbehy so šťastným koncom. ()

dokomall_159

Luca je krásný film a příkladem, že monstra jsou jenom lidé, kteří žijí jako lidé. Vše jde vidět, že lidé nemají rádi monstra, a jde vidět, jak Luca a Alberto se skrývají před lidmi a že si myslí, že jim ublíží. Nakonec se ale ukáže, že tomu tak není, protože v jednom okamžiku zachrání svoji kamarádku před cílem soutěže o kolo. Některé scény tam nebyly ono, třeba ta scéna s rodiči, to bylo však jinak. 7,5/10 ()

ArdeliaLortz

V prvé řadě - miluju hudbu v této pohádce. Příběh má sice celkem klasické schéma, ale o klišé se mluvit nedá. Vtípky jsou takové milé a přijdou mi vtipné (třeba olej a rybičky). Film má milou atmosféru. A líbí se mi i mini film Ciao Alberto. Už tu pohádku vidím asi po desáté a pořád mě baví (ano, mám dítě a ano, koukáme na něj dost často) :) ()

Nellaron

Animák nikdy nesklame. Luca tiež nesklamal a v Taliansku ho musia velebiť. Lenže pri tom množstve animákov ich už delíme na dobré a tie lepšie. A Luca je ten dobrý animák. Príbehovo ide o zvedaveho chlapca - morskej príšery, ktorý sa mení na ľudského chlapca, keď vyjde z vody. Jeho zvedavosť spoznať ľudsky svet prináša rôzne situácie. Ideovo prináša rozprávka odkaz na rovnocennosť medzi ľuďmi, či už máte (v tomto prípade) šupiny alebo kožu. Jednohubka. ()

Black Widow a Cruella míří na Disney+

Black Widow a Cruella míří na Disney+

24.03.2021

Prequel Kingsmanů se odkládá

Prequel Kingsmanů se odkládá

28.08.2020

Studio Disney se rozhodlo odložit premiéru svého nadcházejícího snímku Kingsman: První mise. Z původně plánovaného 18. září tak snímek nyní dorazí až 26. února příštího roku. Studio také stanovilo… (viac)