Hrajú
Konstantin Lavroněnko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Zlatokopky (2019) (seriál)
Jekatěrina Vilkova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Cholodnyje berega (2019) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Karina Andolenko
Sovietsky zväz
Alexej Morozov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Ivan Kolesnikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Anna Kareninová (2017) (seriál)
Úbohá Nasťa (2003) (seriál)
Ljanka Gryu
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
V službách KGB (2013) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Spravodlivosť v krvi (2010) (seriál)
Taťjana Ljutajeva
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Anna Kareninová (2017) (seriál)
Marija Anikanova
Najlepšie seriály:
Ňuchač (2013) (seriál)
Sergej Puskepalis
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Cholodnyje berega (2019) (seriál)
Jan Capnik
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Julija Aug
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Alexej Ševčenkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Anna Kareninová (2017) (seriál)
Michail Policejmako
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Rusové v Los Angeles (2003) (seriál)
Boris Kamorzin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Likvidace (2007) (seriál)
Diablom posadnutí (2014) (seriál)
Anna Kareninová (2017) (seriál)
Naděžda Markina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)
Diablom posadnutí (2014) (seriál)
Trestný prápor (2004) (seriál)
Pavel Baršak
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Ilja Isajev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Sabina Achmedova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Zlatokopky (2019) (seriál)
Siberia (2013) (seriál)
Rudá cesta (2014) (seriál)
Darja Lenda
Najlepšie seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Anar Chalilov
Azerbajdžan