Reality show o výhru 500 000 amerických dolarů se postupně stává noční můrou všech účinkujících. V nehostinné přírodě v Tunguzské oblasti se soutěžící musejí postupně spoléhat jen sami na sebe, neboť kontakt s televizním štábem je přerušen. Podivná zranění a úmrtí vyvolávají otázku, zda vše nemá souvislost s tzv. tunguzským meteoritem z roku 1908. Boj o přežití začíná! (vozralec)

Gogo333

Ze začátku docela velká slabota, postavy se chovali divně a celé to bylo spíš trapné, jak přehrávali. Ale nějak jsem u toho zůstal protože jsem chtěl vědět, co se stalo. Naštěstí poslední cca tři díly byly hodně slušný a už se na to dalo koukat. Konec mě docela překvapil a mrzí mě, že ukázali tu příšeru jen na vteřinku. Samotní herci mě vůbec nezaujali a většina mi je jich strašně nesympatická a vadí mi jejich přehrávání. Samotný nápad už tady taky několikrát byl, že se realitka zvrtne v boj o přežití. Například Dead Set, který je teda daleko povedenější. Pokud bude seriál pokračovat druhou sérii, tak se asi koukat budu. Ale moc velkou sledovanost neměl, tak mu moc šancí nedávám. Taky mě ze začátku pobavilo jak na fórech lidi mysleli, že se jedná o opravdovou reality show :-D 60% ()

B3n

Po 5. časti prvej série musím uznať, že si ma tento seriál získal a len tak ľahko ma nepustí. Má to trošku pomalší rozbeh, v prvých častiach sa toho okrem záveru až tak veľa nedeje, takže je zbytočné očakávať nejakú akčnú režbu. Skôr tu ide o tiché, pomalé budovanie napätia, spoznávanie jednotlivých postáv a tajomné zlo, ktoré sa začína čoraz viac osmeľovať ukázať... Som zvedavý, čo nám seriál ďalej prinesie, po piatich častiach jednoznačných ***** za prekvapenie roka. ()

Pajky3

Na Siberii se mi dostalo poměrně dobrého ohlasů a tak jsem se do ní s chutí pustil. Zpočátku to vypadá jako reality show a úvodní díly fungujou opravdu skvěle, bohužel po několika dílech úvodní nadšení přejde. Pro mě osobně nejhorší část přichází ve chvíli, kdy se soutěžící rozdělí na dvě skupiny. V tu chvíli mě začne štvát spoustu věcí, napadne sníh a skupina která jde pro záchranu jde tři dny a tři noci v metru sibiřského sněhu, v teniskách a džískách a mají jen trošíčku červený tváře a to je jen to co bije do očí úplně nejvíc je tam mnohem víc věcí, co můžou někomu vadit. Mě osobně neskutečně vadil Miljan, upřímně jsem čekal, že nám během chvíle tvůrci budou servírovat, že ho zhypnotizoval totem a rozhodl se všechny zabít. A to nemluvím o touze prohledávat opuštěnou základnu po tmě a v noci a nenechat to na lepší denní dobu. Na druhou stranu musím uznat, že gradace v závěru se opravdu povedla a já byl poslední díl neskutečně napnutej, abych zjistil jak to dopadne a dopadlo to opravdu dost podobně tomu jak jsem předpokládal, upřímně nebylo moc jiných možností pokud chtějí nějak pokračovat.. Těžko říct jestli jsem měl oblíbenou postavu, spíš bych je řadil obráceně, do té nejvíc nenáviděné k té co mi vadí nejmíň. ()

MareT.

Ja se musim trosku zkrotit s hodnocenim, protoze po poslednim dilu nejsem spokojen. Serial se rozjizdi strasne fajn, styl survivor reality show me bavi samo o sobe, takze kdyz se k tomu prida nejake to napeti, kdy nevite, o co vlastne jde, tak ten gulas chutna vytecne. Jenze od poloviny serialu se to zvrtne a jde to jinym smerem (uz to reality show neni), coz neni na skodu, jen pocatecni atmosfera je tatam. Finale je jedno velke zklamani, protoze se nevysvetli zhola nic. Nemluve o tom, ze mistama je to moc ukecane a jediny duvod proc jsem se vydrzel divat az do konce, byli dobre napsane a kvalitny postavy (uz od pocatecnich dilu si oblibite postavy a budete jim fandit). ()

tom130

Jeden z mála seriálů, o kterém jsem před zhlédnutím nic nevěděl. První dojmy byly, že se jedná o kopii reality show Kdo přežije. Nicméně po pomalejším rozjezdu začíná kolotoč událostí a záhad divákovi připomínající napětí jako u filmu Blair Witch. V předposledních dílech je vidět, že tvůrci zapomněli zapojit kameramany do děje. Naštěstí v posledním díle se jim povedlo alespoň trochu je angažovat . Otázkou je, zda-li vůbec bude druhá série, pro kterou je připravena výborná půda. Seriál si rozhodně zaslouží 4 hvězdičky za námět a herecké zpracování. ()