Nevyjasněné záhady - 1. svazek (2020) (séria)

13 minut (S01E02)

(epizóda)
  • USA 13 Minutes
Dokumentárny / Krimi / Mysteriózny
USA, 2020, 52 min

Patrice Endres se ze svého kadeřnictví prostě vypařila. Stačilo k tomu pouhých 13 minut. O 600 dní později dojde v jejím případu k šokujícímu zvratu. (Netflix)

Pilda17

Více než nevyjasněná záhada spíš nevyjasněná vražda. O nic neobvyklého se nejedná, což od tohoto seriálu čekáte. Jinak dokumentárně velmi dobře natočené a sestříhané o tom není pochyb. ()

honajz2

Tvl, tenhle seriál se měl jmenovat Nevyjasněné vraždy, ne Nevyjasněné záhady... I druhý díl se věnuje zmizení a následnému nalezení mrtvoly, takže jedinou záhadou je těch neobjasněných 13 minut. A většinu dílu se ani nespekuluje, spíš se nudně mluví o rodinných vztazích a většinou je to pořád to samé dokola. Třeba o těch neidentifikovaných lidem, co stáli v těch 13 minutách před kadeřnictvím, se spekuluje minimálně. to jsem si teda pod názvem seriálu představoval, že se budou řešit všemožné záhady, ne jen vraždy... Každopádně, kdybych měl soudit jen podle téhle epizody, asi bych obvinil Roba, jelikož se choval... prostě divně. Ale kdo mi zaručí, že to není vina střihače, který z něj vlastně udělal oběť? Slabé 3* ()

klukluka

Tahle záhada je vlastně pouhou nevyřešenou vraždou. S tím, že se k ní vlastně někdo i doznal, jen to potom vzal zpět. Ale pokud věděl, kde k vraždě (únosu) došlo, pokud věděl, jak tam tehdy stála auta, že je o kus dál řeka a most, ze kterého ji shodil do vody, tak bych se téhle teorie tak snadno nevzdal. Tento díl není v červených možná kvůli manželu Robovi. Je trochu ujetej, na tom se asi shodneme, ale postříhat to tak, aby z toho vyšel jako hlavní podezřelý, to si nezasloužil. ()

chrispe

Rob je magor, o tom žádná. Jestli to udělal? Těžko říct, nedivila bych se. Každopádně jsem měla pocit, že je rád, jak to je a že může dál ubližovat nevlastnímu synovi. I tací jsou mezi námi. ()

iceworld

"I have her" ....možno to bolo postrihané, aby tak vyzeral, ale z toho čo sme videli je Rob jasná tutovka. Ktovie či ten prsteň nemá tiež v posteli. ()