Show se uskutečnila 19. července 2020 v WWE Performance Center (Orlando, Florida). Na kartě se sešlo osm zápasů.
1) Kickoff: Kevin Owens vs. Murphy
2) The New Day vs. Cesaro & Shinsuke Nakamura (Smackdown Tag Team Championship)
3) Bayley vs. Nikki Cross (Smackdown Women's Championship)
4) Apollo Crews vs. MVP (United States Championship)
5) Rey Mysterio vs. Seth Rollins (Eye for an Eye Match)
6) Asuka vs. Sasha Banks (Raw Women's Championship)
7) Drew McIntyre vs. Dolph Ziggler (WWE Championship Extreme Rules Match, Extreme Rules podmínka platí pouze pro Zigglera, pokud McIntyre bude diskvalifikován nebo odpočítán, ztratí titul)
8) Bray Wyatt vs. Braun Strowman (Wyatt Swamp Fight) (TheSpearCZ)

papadoce

Extrémne Pravidlá potrebovali pre WWE priniesť niečo zaujímavé, pretože aj WWE rovnako ako všetky iné súkromné spoločnosti, sa len snaží prežiť kruté obdobie poznačené covidom. Ako čas beží a diváci na štadiónoch sú v nedohľadne, im neostáva nič iné, iba špekulovať, inovovať, zaujať. A tak sa nám zrodili Horrorové hry ER 20 20. Začíname. Kevin Owens vs Murphy ***** / The New Day vs Cesaro & Shinsuke Nakamura **** / Nikki Cross vs Bailey *** / MVP vs Apollo Crews odpad / Seth Rollins vs Rey Mysterio ***** / Asuka vs Sasha Banks ***** / Dolph Ziggler vs Drew McIntyre ***** / Bray Wyatt vs Braun Strowman *** / Ťažké časy trvajú, straty dolárov aj fanúšikov sa prehlbujú, wrestling krváca. Vydržme to. A ešte dva krátke slovné návraty. Nedá mi nevrátiť sa k nezmyslu EyeForEye match. Totálny päť hviezdičkový zápas dodrbaný nezmyslom o vypichovaní oka. Toto už nemôžu myslieť vážne ani amíci ty kokos, sračka nápad (nie samotný zápas). Druhý návrat, Asuka vie zápasiť o tom žiadna, ale jej verbálny a mimický prejav spolu s tou druhou ázijskou štetkou je dobrý tak do zvieracej porno bájky o japonkách a psoch, ale mimo toho je to doslova nepozerateľné. Až keď ich človek počuje škriekať, tak ocení skutočnú silu haly plnej hučiacich ľudí, ktorí dokážu tento ázijský zvratok prekričať. Ale počuť Kairu škriekať pritom ako ju práši zo zadu nemecká doga alebo aspoň štyri harlemské hovädá, to by bola iná káva. Neviem čo čakáte vy, ale ja som s WWE veľmi spokojný. Hviezdu som vzal za MVPho a za nezmysel s okom. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Watch Me Now“ od Kevina Rudolfa. (TheSpearCZ)