Show se uskutečnila 4. května 2014 v Izod Center (East Rutherford, New Jersey). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) El Torito vs. Hornswoggle (WeeLC Match)
2) Rob Van Dam vs. Jack Swagger vs. Cesaro (Triple Threat Elimination Match)
3) Alexander Rusev vs. R-Truth & Xavier Woods (Handicap Match)
4) Big E vs. Bad News Barrett (Intercontinental Championship)
5) The Shield vs. Evolution
6) John Cena vs. Bray Wyatt (Steel Cage Match)
7) Paige vs. Tamina Snuka (Divas Championship)
8) Daniel Bryan vs. Kane (World Heavyweight Championship Extreme Rules Match) (TheSpearCZ)

Nix

A když jsme u zápasů, které se musí vidět, tak tady je to jednoznaćně Shield vs Evolution. Tohle je deseti hvězdičkový, stovková záležitost, která mne naprosto dostala. Když nepočítám Hardyz a Dudleyz, tak tyhle dva týmy jako je Evolution a Shield taky chcete vidět proti sobě pořád. Ne nadarmo se o Shield říká, že byli jedni z best, protože to co tady každý jednotlivec dokazuje to je masakr. A Evolution jim sekundují, taky zkušeností mají na to spousty, akorát mne mrzí Batista, po jeho návratu v tomto období už to není ten Animal co býval na začátku své kariéry. Ale i tak, je to jedna skvělá událost za druhou a pokud jsou některé zápasy, co by jste si měli pustit i samostatně, neváhejte ani minutu, tohle dostane. Ostatní zápasy byly ale taky fajn, jen se nenesou v takovém duchu. Ale thriple threat match je taky moc povedený. Nebo i poslední zápas je zajímavý. Upřímně jsem to čekal daleko horší, ale u toho zápasu jsem se taky bavil. Kane se s tím dobře popasoval a je to zábava. Každopádně Cena vs Bray je fajn je kvůli gimmicku Wyatt family, jejich hororová atmosféra byla dycky moc fajn a i celková story, ale zápas jako takový je bohužel průměrný. Ale s touhle PPV jsem opravdu moc spokojený. ()

Bobik9

Velice povedená PPV! ROB VAN DAM VS. JACK SWAGGER VS. CESARO - 2* - Začátek byl trochu slabší. RVD je sice docela zábavný, ale Swagger nestojí dlouhodobě za nic. Zato Cesaro je velký talent, který by měl dostávat příležitosti bojovat o tituly. RUSEV VS. R-TRUTH A XAVIER WOODS - 4* - Rusev mačka! Rusev mě baví a jsem rád, že sundal tyhle dva dementy. BIG E VS. BAD NEW BARRETT - 3* - Slušný zápas dvou velkých talentů WWE. Mrzí mě, že BNB nebude mít dlouhého trvání. THE SHIELD VS. EVOLUTION - 5* - Jak za Attitude ery! Skvělý zápas! 6 vynikajících wrestlerů. Jedinou maličkou kaňkou je pro mě nepochopitelně stálý a podprůměrný výkon Batisty. Od jeho návratu je vidět, že se hodně šetří kvůli Hollywoodu. Jinak Reigns, Ambrose, Rollins, Randy a HHH naprosté maximum! Super! JOHN CENA VS. BRAY WYATT - 5* - Tady roste další megastar! Wyatt family je hodně zábavná frakce! Druhý nejlepší zápas večera, který mohl být klidně main eventem. PAIGE VS. TAMINA - 1* - Divas zápasy musím v konečném hodnocení WWE odpouštět, protože ta sekce je tak zprzn*ná, že by to sundalo vždy hvězdičku dolů. Na rozdíl od ostatních nesdílím nadšení z Paige, protože je naprosto bez talentu v ringu. Tamina taky předvedla prd. DANIEL BRYAN VS. KANE - 3* - Na extreme rules zápas to byl velký průměr. Nic extra tam nebylo. Kane by měl podle mi sna di ukončit kariéru. Je pomalý a bez šťávy. Bryan je talent, ale potřebuje samozřejmě někoho k sobě. Navíc mě nebaví koukat na feud, u kterého na 200% vím, jak dopadne. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Come with Me Now“ od Kongos. (TheSpearCZ)