Extreme Rules 2016 se uskutečnilo 22. května 2016 v Prudential Center (Newark, New Jersey). Na kartě se sešlo osm zápasů a jedná se již o osmou akci Extreme Rules v řadě.

1) Kickoff: Baron Corbin vs. Dolph Ziggler (No DQ Match)
2) The Club vs. The Usos (Tornado Tag Team Match)
3) Kalisto vs. Rusev (United States Championship)
4) The New Day vs. The Vaudevillains (Tag Team Championship)
5) The Miz vs. Cesaro vs. Sami Zayn vs. Kevin Owens (Intercontinental Championship Fatal 4-Way Match)
6) Chris Jericho vs. Dean Ambrose (Asylum Match)
7) Charlotte vs. Natalya (Women's Championship Submission Match, pokud Ric Flair zasáhne do zápasu, Charlotte ztratí titul)
8) Roman Reigns vs. AJ Styles (World Heavyweight Championship Extreme Rules Match) (TheSpearCZ)

Bobik9

Totálně nejlepší zápas byl samozřejmě Dean proti Y2J. Chris je vidět, že pamatuje tu drsnější dobu WWE a Dean by se do ní mega hodil. Připínáčky mě zničily. USOS VS. KARL ANDERSON, LUKE GALLOWS - 2* - RUSEV VS. KALISTO - 3* - NEW DAY VS. AIDEN ENGLISH, SIMON GOTCH - 3* - MIZ VS. CESARO VS. KEVIN OWENS VS. SAMI ZAYN - 4* - DEAN AMBROSE VS. CHRIS JERICHO - 5* - CHARLOTTE VS. NATALYA - 3* - AJ STYLES VS. ROMAN REIGNS - 4*. ()

papadoce

Zo začiatku priemerná PPV show, ktorá postupne naberala na obrátkach. Fatal4Way bol zdrvujúci, pripináčiky na lakťoch Chrisa Jericha boleli aj mňa a main event šiel v tak šialenom tempe od začiatku po koniec, že si zaslúži absolutórium. Dobré, veľmi dobré. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Fire“ od PVRIS. (TheSpearCZ)