Jedna noc v Bangkoku

• USA One Night in Bangkok

Nájomný vrah Kai Kahale (Mark Dacascos) priletí do Bangkoku, zaobstará si zbraň a objedná taxík. Profesionálnej šoférke Fha (Vanida Goltenová) ponúkne vysokú sumu za to, aby ho vozila po celú noc. Keď však taxikárka zistí, že jej zákazník na každej zastávke pácha brutálne vraždy, je už neskoro odísť, musí pokračovať v dohodnutej celonočnej práci. Medzitým sa svojrázny policajný detektív (Kane Kosugi) snaží rozlúštiť, čo spája obete série nájomných vrážd,  a chce zastaviť zabijaka skôr, než bude preliata ďalšia krv. Čas ich veľkého súboja sa blíži... (TV JOJ)

BOURQUE

Scenár, podobne ako celá koncepcia a výprava, je podľa starých známych C-čkových šablón. Za normálnych okolností by som niečo také, v najlepšom prípade, hodnotil s dvojicou hviezdičiek. Príbeh je však pomerne jednoduchý a jednosmerný, na tejto úrovni bez zbytočných odbočiek. Musím sa priznať, že niektoré dialógy medzi Marko Dacascosom a Vanidou Goltenovou boli úprimne a citom zahrané. Takže z tohto hľadiska tým k dvom hviezdam podávam jeden veľmi malý. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

mira007

Jedna noc v Bangkoku během níž si Mark Dacascos najme krásnou taxikářku a rajzuje s ní po městě a na každé štaci likviduje určené osoby - dvě třetiny filmu scénář naprosto obšlehnutý z Collateral s Cruizem. Sice je to jen béčko, ale kupodivu skromná akce se střídá s dialogy, které působí inteligentně a s kvalitní muzikou se na to dobře koukalo. Lepší než jsem čekal a rád jsem viděl Marca Dacasose, kterého si pamatuju z akčňáku Mistr neznámého boje, což byla asi první originální propagace Capoeiry s dobrou muzikou. ()

JASON_X

Myslel jsem, že Dacascose jsem viděl naposledy někdy v devadesátkách na VHSce, ale koukám že hrál i ve třetím Wickovi, kde jsem ho ale zjevně nepoznal. Ovšem na jeho roli nelítostného chladnokrevného mstitele, který jako černá ruka řádí v nočním Bangkoku, určitě dlouho nezapomenu. Film je to typicky asijský (ačkoliv se v něm šprechtí většinou anglicky), takže se připravte na kombinaci nečekaně brutální akce (vede nemocniční pokoj) a retardovaných telenovelických zápletek a dialogů (vedou bitcoiny) podbarvených "jímavou" hudbou. V paměti mi samozřejmě utkví hlavně ta první složka, Dacascosův schizoidně vyklidněný zabiják je naprosto vynikající figura a já se hned poohlédnu po nějakém dalším novějším fláku s tímhle sympatickým chlápkem, který vyzrál jako víno. ()

JokerBaby

Mark Dacascos - hlavný hrdina filmu , Zostarol chalanisko dobre . Voľakedy fešák akčný hrdina pozri jeho fotky na google - obrazky. Tento film mu celkom nevyšiel čo už . Ale pozrel som ten film ale iba kvôli nemu. . Píšu že bude hrať aj v novom Batmanovi. Toto je inak taký divný film . Céčkový . Dosť slabota . Ale dá sa to pozrieť ()

Nix

Vidět znova Marka před kamerou bylo osvěžující. Jenže tenhle film už tak osvěžující nebyl. On ten námět zas tak špatný nebyl, jenže to zpracování už ano. Ale pořád s klidem se to dá dokoukat, ale na prdel si z toho nesednete. Mark to umí opravdu líp a zas tolik tý akce jak by člověk čekal tu není, to je škoda. ()