Ted Lasso

• USA Ted Lasso
Komédia / Dráma / Športový
USA, (2020–2023), 23 h 55 min (Minutáž: 29–78 min)

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney, James Lance (viac)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Recenzie používateľa Dusty56 k tomuto seriálu (6)

Ted Lasso (2020)

Seriál o trenérovi amerického fotbalu, který dostane šanci vést klub "evropského" typu fotbalu v anglické Premier League. V seriálu najdete pasáže, kterým se s chutí zasmějete, ale i díly které jsou více dramatického rázu. Bohužel po čase se začnou některé vtipy opakovat (hlavně ze strany Teda) a některé věci se mi prostě do seriálu vůbec nehodili (vztah Rebecca + Sam). Ze seriálu mám rozporuplné pocity, některé díly jsou nepřekonatelné (hlavně ve kterých dostane prostor Roy) a některé zklamáním (ty ve kterých se na můj vkus moc řeší vztahy nebo ten, ve kterým trenér Beard bloudí ulicemi). Pokud ale máte rádi fotbal, komedie nebo drama, tak si v seriálu určitě něco najdete. ()

Naděje tě zabije (2020) (S01E10)

Není to úplně dokonalý díl, ale má k tomu relativně blízko. Konečně má fotbal hodně prostoru, nachází se zde hodně situací, které pobaví - viz Lassův speciál, Roy Kent je every-f*kin-where a skončit to ani lépe (ne)mohlo. ()

Duha (2021) (S02E05)

Pro mě nejoblíbenější díl seriálu. Důvod je jednoduchý: Roy Kent. Epizoda byla postavena na něm a on ať už ve studiu nebo cestou na stadion byl prostě legendární. "He's here! He's there! He's every-fucking-where! Roy Kent!" ()

Série 3 (2023) (S03)

Série se fantastickou závěrečnou částí (hlavně 3 poslední epizody), skvělou úvodní částí (Zava atd.) a trochu slabší (byť stále nadstandardní) prostřední částí. Sérii ubližoval hlavně přílišný prostor pro Nateho a "jeho" restauraci a hlavně pro Keeley a její firmu, která s fotbalem a celým seriálem mělo pramálo co dělat a spíše nudila. Na druhou stranu mezi nejlepší momenty patří díly se Zavou, Repre pauza (což bylo parádní osvěžení klubové scény) a Goodbye díl (který to krásné všechno uzavřel). Tak snad to ještě není konec, těším se na další alespoň spin-offy. ()

4-5-1 (2023) (S03E03)

První dvě epizody třetí série se povedly, třetí bohužel zase padá na úroveň horších epizod z druhé série s tím, že tady se aspoň dočkáme i nějakého toho fotbalu. Respektive se musím přiznat, že mě seriál baví, když je to více sportovní anebo více komedie, tady ale dostalo dost prostoru drama a vztahy (Colinův, Tedův a Rebbeky) a to mi nesedí, speciálně s tímto hereckým obsazením, které mě ve vztahových rovinách dost štve (například Rebbeca je v tom super otravná, k Samovi se VŮBEC nehodí a upřímně bych i seriál viděl radši bez ní). Co se týká Zavy, tak je to zajímavá změna, ale třeba Rojas by se už mohl trochu mírnit, Jamie se naopak začíná vykreslovat v možná nejsympatičtější postavu, byť myslí na sebe, tak aspoň jako jediný nemá potřebu za Zavou běhat jak pejsek. ()

Škatulky (2023) (S03E07)

Nadprůměrný díl, který měl v podstatě všechno. To nejdůležitější pro mě bylo, že mě dokázal bavit, při tréninku jsem se smál hodně dlouho. Závěrem v restauraci zase ukázal lidskou část. Plus se mi líbí, že tvůrci prostě nemají potřebu ze všeho dělat obří happyend, vždycky najdou malý vítězství, kterýho se můžou držet (speciálně Ted toho využívá). Na druhou stranu musím říct, že mě už delší dobu nebaví linie s Keeley, která celou třetí sérii spíš vyrušuje a bohužel také Nathan se dost odpoutal od středu dění. Takže vinou nezajímavých linií musím hodnotit jinak možná jeden z nejlepších dílů seriálu jen za čtyři. ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (viac)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů