Ted Lasso

• USA Ted Lasso
Komédia / Dráma / Športový
USA, (2020–2023), 23 h 55 min (Minutáž: 29–78 min)

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney, James Lance (viac)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (31)

Chelsea nechci (2023) (S03E02)

Ty situační scénky jsou bravurní a 3. série odstartovala lépe, než si kdo myslel. ()

4-5-1 (2023) (S03E03)

Tato epizoda by se dala označit za základní stavební kámen příštích dílů, ale má v sobě daleko více než jen nadstavbu na další díly. ()

Důležitý týden (2023) (S03E04)

Csaplárova past se tentokrát nekonala. ()

Znamení (2023) (S03E05)

Až na skvěle dojemný závěrečný proslov kouče Lassa a Nateovo rande se jedná o průměrnou epizodu. Ale nejde mít celou sérii jen emočně a akčně napěchované díly. ()

Slunečnice (2023) (S03E06)

Díl, ve kterém se příběhová linka neposouvá ani o píď ale jedná se o "feel-good" epizodu, která se celá odehrává v jednom z nejkrásnějších měst Evropy - v Amsterdamu. Po této epizodě se snad už všichni naučí správnou výslovnost Johana Cruiffa! Ted si v restauraci zavzpomínal na nejslavnější časy Chicago Bulls a připomněl si, jak může vypadat návod ke sportovnímu úspěchu. ()

Škatulky (2023) (S03E07)

Moc se mi nelíbí dějová linka s Keeley a Jackem, kterou jsem už viděl asi v 20 dalších filmech/seriálech a zatím mě ničím nebaví/nepřekvapuje/nenaplňuje. Je taková bezduchá a vždy se těším až skončí a děj se přesune jinam. Celkově mi tato epizoda přišla oproti ostatním (nadstandartním) taková slabší. I přes to si 3. séri vede na výbornou. ()

Spolu Paříž neuvidíme (2023) (S03E08)

Nejslabší část 3. série je její prostředek včetně tohoto dílu, jehož nejsvětlejším momentem byla scéna a pouliční zpěv "Hey Jude". ()

La šatna aux folles (2023) (S03E09)

Po několika průměrnějších epizodách se vracíme na plný plyn a ten to díl byl naprosto skvěle napsán, zahrán a moc mě bavil. Škoda že takto nemohly vypadat i předešlé díly. Asi si scénáristé dali volno. ()

Reprezentace (2023) (S03E10)

Jsem rád, že si seriál vzal na paškál (a taky pěkně odsoudil) stupidní nápad uspořádání fotbalové SUPER LIGY, která naštěstí i v realitě zůstala jen u pár článků ve sportovních časopisech a nestala se realitou. Celkově se jedná o díl, ve kterém Teda uvidíme asi pouze ve 4 scénách, avšak hned v té první, kde se hráči dozvědí nominace do reprezentace a Ted se zeptá snědého hráče: "Ty si Švýcar?" a on odpoví: "No jasně, nevypadám tak?", mě absolutně rozsekala. Asi zatím nejlepší epizoda 3. série. Zároveň si všímám že začátek a závěr této série je kvalitnější než její prostředek. PS: mini vtípek s tím, že Rus se jednání o superlize účastnit nemůže taky pobavil. ()

Máma (2023) (S03E11)

Tvůrci nás touto skoro hodinu a čtvrt dlouhou stopáží dále přesvědčují, že jsou mistry ve svém oboru. ()

Sbohem (2023) (S03E12)

Nádherné zakončení 3. série i samotného seriálu, ale nemohu se zbavit dojmu, že to přeci jen bylo trochu uspěchané. Doporučuji si přečíst komentář uživatele 66pepo66, který to krásně popsal. I přes to se jedná o moc pěkný happyend který to krásně uzavřel. ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (viac)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů