Odvážné, otevřené a provokativní drama od scénáristky Michaely Coelové, která je zároveň představitelkou hlavní role, pojednává o principu dobrovolnosti sexu v dnešní době. Seriál odehrávající se v Londýně, kde lze dosáhnout kýženého uspokojení prostřednictvím pouhé aplikace, vypráví příběh Arabelly (Coelová), bezstarostné a sebejisté Londýňanky, která má partu skvělých kamarádů, nového přítele z Itálie a vzkvétající spisovatelskou kariéru. Když jí však sexuální napadení v nočním klubu převrátí život vzhůru nohama, mladá žena je nucena všechno přehodnotit – svou kariéru, vztah s přáteli a dokonce i s rodinou. Zatímco se Arabella snaží vyrovnat s tím, co se jí přihodilo, vydává se na bolestnou a místy i zábavnou cestu sebepoznání. Ta ji zavede na překvapivá místa – a ke kontroverzním závěrům. (HBO Europe)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (2)

Můžu tě zničit (2020)

Taková směs příběhů. Stále vše mění úhel pohledu. Spoustu informací o postavách vnímáme jen díky tomu, co má Arabella na sobě, kde se pohybuje a jak mluví se svým okolím. V titěrných místnostech sdíleného londýnského bytu pořádají večírky, zkoušejí hranice vlastního kamarádství a překonávají traumata. ()

Social Media Is a Great Way to Connect (2020) (E09)

Zažil jsem to minulý rok v Berlíně. Přes den se všichni tvářili sluníčkářsky, ale v noci mě podobné černé ženy rasisticky bránili vstupu do hudebního klubu, když zapomněli, že jsou v Evropě hosté na návštěvě. Nemluvě o vyhazovačích v klubech, připomínajících dozorce z Treblinky. Ale nejhorší fašouny jsem zažil v nočním Manchesteru. Samotný seriál Můžu tě zničit začíná jako mileniálská komedie, rychle se však promění v drama o odmítnutí role oběti, aniž by přestal být pohotově vtipný.Pobavilo mě: "Cože? Zrovna včera mi na dveře zaklepal nějaký takový aktivista a prý že bych měl místo autem jezdit něčím na elektřinu?" dělá si jeden z nich legraci z klimatického aktivismu. "Teď? Když jsem si konečně vydělal na mercedes? Co bude dál? Místo hovězího budu muset jíst mrkev? Zrovna když si konečně můžu začít nacpávat břicho, tak zas přijde běloch a bere mi od huby?" ()