Máma dvou dětí žijící na předměstí začne vzpomínat a snít, což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí. (Netflix)

Kytarka

Mno, abych byla upřímná, občas ujíždím na Netflixovských seriálech / shows, u kterých můžu vypnout hlavu. Too Hot To Handle, Love is Blind, Emily in Paris... Přehlídka kýče a do očí bijící umělosti, krásy, třpytu, nehodící se prosím škrtněte. Ale Sex/Life je prostě jen o vytrčených bradavkách, dlouhých přirozeních a čokoládě lité po zádech. Okej, jasně, hoď kamenem, komu se to nikdy nestalo, že by vzpomínal nebo se zasnil, ale tohle bylo prostě přepálené... Soft porno křížené s detailními záběry na kojící matku (meh, fakt díky) a občasnými výlevy citů či vzteku. Opravdu jsem tady neuměla najít hloubku, hlavní hrdinka byla na facku, oba ti "její" chlapi totéž a jediný, z koho lezla trocha rozumu, byla ta její kudrnatá kamarádka. Už při sledování traileru jsem si pomyslela, že tohle bude 50 Shades of Grey jak přes kopírák. A po zhlédnutí dodávám - nemýlila jsem se. Ale budiž, aspoň si mozek na chvíli odpočinul :) První hvězda je za soundtrack, druhá za Adama Demose. ()

LukeUp

Seriál o nadržený štětině, co neví, co chce a neváží si toho, že všechno okolo ní je moc v klidu, tak se rozhodne zničit životy všem okolo. Ježiši, jsem mírumilovnej člověk, ale hlavní “hrdince” jsem měl chuť tolikrát rozbít hlavu o zeď, že to neni ani pravda. Hlavně, že tam všichni jebou jak nadržený králíci, ostatně to je tak jediná věc, za kterou se dá dát ta jedna hvězda… ()

Arsenal83 odpad!

Prepadák pre znudené paničky. Ženská, a vybrali naozaj peknú, to nemá v hlave v poriadku. Má manžela, deti, šťastné manželstvo, no ona stále myslí na starých milencov. A tak nám vzniká soft porno, pretože ženská každý desať minút s niekym šuká. V predstavách, v spomienkach, vo fantázii aj reálne. Všetko to smeruje k tomu, aby sa ukázalo, že manželstvo a materstvo je príťaž a tá sloboda, to je voľne si sexuálne užívať. Seriál nám ponúka také bizarné scény, ako ženská sa rozpráva s kamoškou, kým ona fajčí vtáka nejakému chlapíkovi. Alebo ženská ide s manželom na swingers a tam nechce až tak šukať, ale nechá kamošku mu vyfajčiť. Proste nechutnosti, ktoré končia pointou, manželstvo je na niečo dobré, ale milenca musíš mať... Degenerácia a lá Netflix. ()

Arkagas1989

Seriálový počit Netflixu podle B.B.Easton, který se mapuje soužití jednoho manželského páru, kde žena sice vypadá jako šťastná, ale po intimní stránce už dlouho strádá. A tak začíná vzpomínat na svá bouřlivá a ničím nespoutaná svobodná léta, která provázel její bývalý. Vše zapisuje do deníku, který samozřejmě objeví její manžel a kolotoč podezřívání, nedůvěry, a snažení se o to, aby ten druhý byl lepší může začít.   Pro mnohé bude tenhle příběh možná přes čáru, někteří možná budou zhnusení, některým to otevře oči. To, že žena, i když šťastně vdaná a spokojená s tím co má sní o vášni a sexu s někým jiným může působit odsouzeníhodně... ale je to tak? Je to odporné? Je to ponižující? Je to dehonestující i přesto, že to současný vztah může okořenit? Je tak strašně odsouzeníhodné to, že žena sní o někom jiném, i když ví, že má vše, co v životě potřebuje a je za to vděčná?  Pořád je totiž sex hlavně o vášni, ne o rutině a načasování a tady nám to tvůrci ukázali se vší parádou.  Knižní předlohu jsem nečetla, protože tenhle žánr jde absolutně mimo mě, ale pokud můžu s něčím srovnávat, tak tohle je alespoň jízda plná akce, na rozdíl od 50 odstínů.. Zpracování by možná bylo fajn kratší, ale jako oddechovka na 2 večery v posteli s angínou dobrý.  ()

GoldHair

Seriálu jsem se dlouho vyhýbala, protože je prý pro nadržený maminy.. :D Nakonec to bylo koukatelný, jednu hvězdu bych strhla za finální pointu. Mamina si měla dřív rozmyslet, zda chce být usedlá mamina, nebo nenasytná nymfomanka, manžel holt uplně není její soulmate (nebo sexmate?) :D Jinak jsem tak nějak po celou dobu sympatizovala se všemi hlavními postavami.. ()

• Sarah Shahi povedala, že zahrnutie "lízania" do scenára je dôležité, pretože ide o sex reprezentovaný ženami pre ženy: "Ženy milujú, keď sa ich niekto dotýka a líže ich. Orál je veľkou súčasťou našej stimulácie." (Arsenal83)
  • Sarah Shahi dostala otázku, že či ako partnerka Demosa môže potvrdiť, že v epizóde 3 prvej série, kedy sa objavil nahý spredu, išlo o jeho výbavu a nie o protetický penis. Shahi na túto otázku odmietla odpovedať: "Nie je na mne, aby som o tom rozprávala. Správna dáma nehovorí o týchto veciach a takisto ani správny gentleman, takže..." Rovnakú otázku odmietla komentovať aj Stacy Rukeyser. (Arsenal83)