Kapitán Říp

Jak zachraňoval to nejcennější, co máme (E01)

(epizóda)

Největší Čech se údajně objeví, až bude Česku nejlíp. Ano, je to tak trochu srab. Výzva pro Kapitána Řípa je jasná: Udělat všechno pro to, aby bylo v Česku co nejlépe. A začne s navrácením zašlé slávy naší fotbalové reprezentace. (MALL.TV)

D.Moore odpad!

Opět ani ťuk. Jestli jde seriálu o něco jiného než o nenápadité používání nejotřepanějších klišé posbíraných z internetů a od stolů v hospodách, není to poznat. "Humor" je ve výsledku stejně hloupý jako to, z čeho si tvůrci chtějí dělat srandu, dialogy se táhnou, k pointám se doslova vlečou a postavy se v nich topí. Zejména sluha v podání Jiřího Vyorálka by možná rád byl českým sirem Humphreym Applebym, nicméně jeho šroubovaná souvětí nejsou ničím víc než šroubovanými souvětími. ()

honajz2 odpad!

Já se přiznám, že jsem se tady jednou málem pousmál - a to tomu, jak strašně trapné to celé bylo. Chápu, o co tvůrcům jde a na co všechno ty dva díly měli být satirou, ale když to vůbec neumí podat, jak to pak může nějak fungovat, natož aby se u toho člověk smál? Já bych hlavně strašně rád věděl (a i viděl), jestli se u toho baví alespoň sami tvůrci, protože to dost vypadá, jako by si to celé tvořili sami pro sebe. Od prvního dílu je nějaký pokrok minimální - sice to tolik nenudí, ale ostatní chyby jsou pořád stejně. Hlavně mi připadá, že všechny záběry byly natočené na první dobrou a podle toho tak i vypadají. Dva díly jsem viděl, na třetí a ostatní kašlu. Nejen, že je to ztráta času, ale šance, že se to zvedne nahoru a bude z toho něco povedeného je asi tak vysoká, jako že na mě spadne meteorit. A možná i to je reálnější. Opět za odpad! ()

BROKEN_

Alfred: Volal Šilhavý. Kapitán Říp: A co chtěl? Alfred: Nic. Kapitán Říp: A co si mu řek? Alfred: Nic. Kapitán Říp: Tak to si mu řek dobře. U tohohle dílu jsem se nasmál víc než u předchozího, i když je to p*****na, tak mě to baví, a těším se co bude v dalších dílech. " To si snad ze mě dělají prdel! Někdo mi tady střílí mančaft!" Nejvíc :-D ()

Henry007

Po dvou epizodách: Je to vlastně jen taková arogantní kravina level YouTube s mnohem vyšším rozpočtem a kvalitnějšími herci. Má to říkat pravdu o Češích? Jasně, ale jen o těch, co nemají stejně dokonale pokrokové myšlení jako páni tvůrci. Udělat si srandu s voličů Okamury či lidí obávajících se uprchlické krize je opravdu k popukání. Ten plyšový lvíček hledá svého otce, "největšího Čecha". Vůbec bych se nedivil, kdyby tvůrci největšího Čecha nacházeli pokaždé, když se podívají do zrcadla. ()

Hashirama

O kus vtipnější než první díl. Vybíjení mančaftu se trefilo do terče, přesto mi přijde fascinující, že něco takového vzniká v jakože profesionální produkci, když je ve výsledku veškerý materiál tak extrémně jednoduchý, že by ho natočil každý s mobilem za jedno odpoledne. Úvodní záběr je to největší a nejkřečovitější klišé v historii úvodních záběrů. Jiří Vyorálek je cool. ()

FIAT 500

O notný kus lepší než první díl, leč stále místy dost drhnoucí a trapné... A úplně nevím, zatím, co tím tvůrci vlastně chtěli/chtějí říct - má to být satira toho, jací jako Češi jsme? Tedy, dle prvních dvou epizod, rasisté volící Tomia a prahnoucí po úspěchu fotbalového nároďáku? (don't get me wrong, ono to tak místy fakt vypadá, byť ta generalizace je tedy obrovská...) ()