Americký outsider

• USA American Underdog (viac)

Film inspirovaný skutečnými událostmi zachycuje jedinečný příběh Kurta Warnera (Zachary Levi) a dlouhá léta překážek a neúspěchů, které mohly ohrozit jeho hvězdnou kariéru v NFL. V té době se jeho sny zdály téměř nedosažitelné. S podporou oddané ženy Brendy (Anna Paquinová) a milující rodiny, trenérů a spoluhráčů však Warner našel sílu ukázat světu svou velikost a talent. Povznášející snímek dokazuje, že je možné dosáhnou všeho, když máte víru, rodinu a odhodlání. (Cinemax)

motyka52

Standardní tři hvězdy. Neobyčejný životní příběh, ale relativně tuctový a zapomenutelný film. S castingem který mi nesedl. Celkově ucházející výplň nedělního odpoledne, tak jako NFL. ()

mmirri

Tři * z úcty k silnému příběhu. Kdyby inspirací nebyly skutečné události, byl by film slepeninou, které bych nevěřila. Děj působil unyle, ústřední herci jaksi nepasovali ke svým postavám. Velká škoda. ()

Movielaik

Ano, tohle člověk potřebuje. Patos nepatos, potřebujeme v této době také vidět, že něco končí dobře, že se dějí lidem i pěkné věci, že se lidé mají taky někde rádi a nejsou na sebe jen hnusní....ať už kvůli politice, nebo kvůli čemukoliv jinému. Vůbec nechápu, že mi tento kousek doteď unikal. Film.....vlastně skutečný příběh.. mi zlepšil náladu...díky! ()

MatoPalkes

Fajn obsadený športový snímok kde sa ide príliš na istotu, možno preto že manželia Warnerovci boli v produkcii filmu. Takže všetko krásne ukazuje splnený americký sen. Zachary dal Kurta dobre, dokonca sa naňho podobá. Zábery z ihriska výborné, striedanie filmových a reálnych záberov úplne super. Silnejšie 3*. ()

nagual2

Úžasný film zo športového prostredia. Toto je príbeh, ktorý stojí za natočením ozaj dobrého filmu. Vynikajúce herecké výkony hlavných postáv. V dnešnej dobe sa točí mnoho filmov podľa skutočných udalostí, ale iba zlomok má naozaj silnú potenciu dobrého príbehu. Avšak príbeh Kurta Warnera za to stojí. Vrele doporučujem. ()

Andrew88cz

Mám slabost pro sportovní filmy kor když se jedná ještě o životopisný snímek... Tohle dílo je za mě nejlepší sportovní film za poslední roky. Silné na emoce, perfektní soundtrack a celkově zvládnutá průprava. Pro milovníky sportovních filmů, povinnost! (9/10) ()

www

Neskutečný sportovní příběh o nezlomné vůli poprat se ze svým osudem, a dokázat všem že když člověk něco doopravdy chce, tak dokáže cokoliv. ()

Marrakech86

Co si budeme povídat, tento druh filmu umí amíci vždy dobře natočit, herecky zajímavě obsazené. Podobných filmů jsou desítky, takže víceméně nic nového. Dennis Quaid tentokrát jako trenér, v jeho kariéře byl i jeden film, kde naopak hrál jako hráč. ()