Po tom, ako uniesli malú Olu, sľúbil detektív Robert Goc (Piotr Adamczyk) jej matke (Marieta Zukowska), že sa nevzdá pátrania po nej, dokiaľ ju nenájde a neprivedie späť domov. Avšak ako roky v pátraní po Oli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) plynuli, osamelý policajt, ponorený príliš dlho v špine a svinstve sveta pedofilov, začína zisťovať krutú a nepríjemnú pravdu o sebe samom. (sochoking)

Tipko

Brutálny film o zneužívaní detí, ale žiaľ, veľmi reálny. Kiež by bolo čím viac hrdinov,ako ten poľský policajt, ktorí tieto deti z pazúrov zvrhlíkov oslobodia a zachránia. ()

kukkik

Odporný, hnusný, bolavý, neskutečně znepokojující zrůdnost a psychologické trýznění, které se pokusím co nejdřív vytěsnit. Ale dokud vím, o čem to je, dávám 4 hvězdy jelikož něco takhle bizarně artového a zároveň pochopitelného a k tomu s přesahem jsem už dlouho neviděl. 4/5 ()

Monggol

Spojiť pedofíliu so satanizmom, ó aké katolícke. To môže napadnúť len Poliaka ... maximálne ešte bigotného Slováka. Inak obchodovanie s ľuďmi resp. deťmi je zobrazené veľmi dobre, výkon hlavnej postavy tiež výborný... až na tú satanistickú chujovinu. ()

Fungore

Příběh, který působí autenticky a rozhodně umí vtáhnout do děje. Příběh o zvráceném světě, ve kterém žijeme. V podstatě celou stopáž se něco děje. Hledání unesené holčičky se protahuje na roky a roky a emocionálně vyčerpaného policistu čekají tvrdé rány, stejně jako čekají na diváka. Drsný snímek, který má skvělé finále a stojí za to ho vidět. Polsko umí. ()

Maneken

Tohle téma se ve filmech objevuje opravdu zřídka. A Vega to podal v naprosto luxusní formě. Špinavy a odporný svět pornografie kdy celý film mrazí. Naprosto emočně silná záležitost. Opravdu dokonale natočené. A závěr? Myslím že ten nikdo nečekal... ()

Saxos

Dvanáct let ve spárech pedofilů, kteří při náznacích nějakých problémů tě přeprodají, jak ten pytlík polských karamelek a v pohodě až na druhý konec světa. Závěr: doporučuji. ()

hony23

Kdo má na to žaludek, nechť se na 2 hodiny ponoří do té nejsmradlavější stoky plné dětské pornografie a obchodu s bílým masem. Poláci natočili působivý film o poldovi, který jde po stopě unesené 4 leté dívky. ()

Easykill

To je celkem přepálený ty procenta. Tady je nejsilnější část filmu ustřižený prst a vypíchlý očičko jedný pizdy absolutně neschopným polským fízlem /kokotem. Který zasvětí celý život tomu, marně se babrat a pídit po pedofilech a překupnících aby nechytil ani jednoho z nich. téma je hned potom. A to jsem četl jak to není hrozný a co tam všechno není... No, není.. Není tam nic. Ne že bych to potřeboval vidět, ale když se všude psalo "to je strašný, chudáci děti a co jim tam dělali" tak ty 3 fotky to bylo vše? Do hlavních hrdinů (ať už s fízlem či unesenou) se nedalo absolutně vžít ani s nimi jakkoli soucítit. Ano jako celek je to samozřejmě hnus, navíc když se ví, že se to reálně děje. I přes neschopnost fízla a absenci "čehokoli" to nebylo až tak špatný. ()

frenkie

Výborný Vega ve vrcholové formě. Film je úplně jiný než ty jeho obvyklé taškařice, zcela chybí např. humor, což je ale vzhledem k tématu, pochopitelné. Režisér jde v některých scénách hodně na hranu, ale, zaplaťpánbu, nikdy za ní. Ale i tak je to težkotonážní emoční nálož a to hlavně pro rodiče malých dětí. Těm bych snad ani ten film nedoporučoval, neboť hrozí jejim dítkám permanentní domácí zarach :-)  Filmů s touto tématikou jsem viděl už povícero, ale Vegovo zpracování je opravdu SKORO doslovné. Herecké výkony v pořádku, hodně mě zaujala krásná Julia Wieniawa-Narkiewicz v roli 16leté Oli. Herečce bylo v době natáčení 22let, ale tu její postavu jsem jí bez problémů věřil. Je to opravdový Vegův majstrštyk a já ho hodnotím tak na 4,5* - ta angličtina mně tam dost štvala, i když chápu, že vzhledem k některým postavám a lokacím to udělat jinak nešlo. ()

BIG.NINE.CF

Čekal jsem že to bude silnější na žaludek, ale nebyla to taková hrůza (tím samozřejmě nechci zlehčovat obsah filmu) Fajnšmekr s třema kondomama bylo něco, nad čím jsme jenom kroutili hlavama. Piotr vyřešil konec tak, jak by se měl tento problém řešit legálně, bez soudů a podobných institucí. ()

Accuphose

Tak jo, Poláci natočili srbskej film, dalo by se říct, stejné chyby, stejné známky. Ale postupně klady: moc se to netáhne, otevírá to závažný globální problém, nebojí se to násilí. Zápory... dalo by se napsat, že všechno ostatní, ale nejsem ani verbal ani psychor a chci, aby to mělo hlavu a patu. Ten scénář je slátanej horkou jehlou, motivy detektiva a pohřešované osoby řekněme, nejsou zrovna uvěřitelné (u toho poldy víc přiznávám), ale ty situace tak jak se dějou na plátně, vyznívají hodně komicky. O satanismu ani nemluvím. Paralela se srbským filmem zejména v tom, že tam dali všechny prasárny, co je napadly. Pokud Vás téma zajímá, pár filmů k doporučení. Lilja 2002, Tore tančí 2013, Plemja 2014, Narušitel systému 2019. Všechny tyhle filmy jsou každý skvěle zpracovaný, a každý rozebírá malinko jiné téma, avšak všechny dohromady tvoří obraz, který mi tu zásadně chyběl. Uvěřitelnost, autenticita. Dávám nakonec dvě hvězdičky, protože méně si to, i s ohledem na téma, nezaslouží. ()

redsparrow odpad!

Vega je akorát neumětelský béčkový dement, navíc koukám i se zálibou v zcela nevhodné perverzní explotaci. Zasloužil by akorát přes držku, ale lidi mu tady ještě tleskají. ()

biscuit

Chvíli jsem si myslel, že tohle bude pětihvězdičkový film. Bohužel ten příběh s přibývajícím časem získává určité trhliny a stává se míň a míň uvěřitelným a to i přesto, že vypráví stále stejným syrovým stylem. Každopádně pobavil i poučil - jak jsem při scéně se třemi kondomy pronesl: "Jeden může žít a pozorovat sto let a pořád nepřestane vycházet z úžasu nad novými a dalšími svědectvími o zhovadilosti našeho druhu". Závěrem musím dodat, že jsem po přečtení některých recenzí zde měl skoro až strach, že pro mě bude film emocionálně vyčerpávající, ale nebylo tomu tak. ()

Nellaron

Tak toto bolo husté. Od prvej minúty ide film závratným tempom. Parádne nastrihaná stopáž, kde ani jedna sekunda nie je nudná. Únos dievčatka a scéna zúfalej matky vás priklincujú k sedačke hneď v úvode. Je jasné, že poliaci sa tu s divákom maznať nebudú. Nasleduje neúnavná pátračka detektíva Roberta Goca, ktorá odhaľuje detský pornopriemysel a s ním spojenú korupciu. Film je na vysokej úrovni dejovo, ale aj efektami. Krvavé scény sú kvalitne prevedené, žiadne prestrihy alebo maskovačky. Z tématického pohľadu ide o oblasť, na ktorú nechce žiadny rodič ani len pomyslieť. Tento svet je špinavá diera. Verím tomu, že podobné rituálne zvrátenosti existujú a je ich veľa, čo bolo aj štatisticky vykalkulované vo filme. Parádny poľský počin, ktorý odhaľuje temné kúty tejto spoločnosti. ()

Filmoar

Ani neviem ako som sa dostal k tomuto filmu ale musím z fleku napísať, že je to naozaj silný film, realita ako to môže a asi aj vyzerá. Výdrž policajta, jeho odhodlanie, pochybnosti o samom sebe či konečné svojim spôsobom zadosťučinenie je 👍. Škoda slov teraba si to pozrieť a hotovo... ()