Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

zdenzo

REALITY SHOW NETFLIX UMÍ I když RS nejsou můj šálek kávy, tak Circle, Love is blind a teď THTH ukazují, že když střih zapracuje a sézona má do 8 dílů, tak to všem Big Brotherům a Vyvoleným umí Netflix natřít až to té míry, že se na to dá dívat i když jste spíše odchovanec filmových klasik a chytrých seriálů. Hodnotit po pilotu je pitomost. Na koronavirové dlouhé večery poctivé 3* ! ()

Raskoslav odpad!

Tohle nejde přetrpět ani jako guilty pleasure, zlatej Cheer na Netflixu vedle toho vypadá jako sofistikované drama. Pokaždý když někdo z nich vypustil nějakej hlod, tak mi umřela spousta mozkovej buněk a občas se to dalo snad až fyzicky pocítit. ()

White-Man

Musím říci, že jsem se bavil dobře, což bylo určitě primárním cílem, ALE od začátku to na mě působilo celé falešně. Střihači a post-produkce odvedli opravdu kus kvalitní práce, ale zhruba od poloviny bylo již hodně cítit, že původní autorský záměr byl trochu jiný, než konečný výsledek. Stálo to ale nějaké prachy, takže to nemohlo skončit jen v „šuplíku“. Pokud bude mít ale tato show alespoň nějaký úspěch, veřím, že se autoři poučí z chyb a druhou sezónu nám naservírují přesně takovou, jak od začátku zamýšleli. ()

Marcas

Je to bizarní, je to stupidní, ale přesto je to zábavný. Myslím, že tuhle show si přeje vidět velká část populace, která se ale bojí to přiznat. Pokud se na těch 40 minut, co trvá jedna epizoda, vypne totálně mozek, pak se ta show dá užít. Plus dávám plusové body Netflixu za výběr hlavních představitelek, které byly opravdu "Too hot to handle". ()

JenYu

Vlastně docela příjemný exotický výlet, o kterém si v době koronaviru můžete nechat tak akorát zdát. A ti všichni účastníci jsou tak krásní... :)) P.S. Při vyřazení Koriho mě zavalila vlna absolutní spokojenosti.// Viděna 2. série (28. 9. 2021) a musím říct, že to byla ještě větší zábava než první řada. Nejvíce mě bavil brilantní komentář, novinky (např. peníze bere jen jeden) a dělání legrace na vlastní účet. Účastníci mnohem víc "naughty", což znamenalo mnohem více zábavy :) Prostě oddychová záležitost, kterou nedokážete nedokoukat. Jednoznačně team Cam&Em a M&M. ()

hippiesak

já se bavil :) a o tom to asi celé má být, ne? :) nedovedu si představit, že bych koukal 2 měsíce na Vyvolené, nebo Big Brothera. Tady vám to Netflix naservíruje pěkně sestříhané do 8 dílů po cca 40 minutách. Koho to chytne, tak za víkend to má zfouknuté :) Prvních pár dílů jsem viděl s flaškou vodky v sobě, tak jsem se bavil a zbytek jsem dodíval relativně střízlivej a bavil jsem se taky (měl jsem kocovinu z té vodky, takže jsem potřeboval něco zcela bezduchého, což mi tato reality show přesně dala) :) Takže za mě sranda, pobavilo, účel splnilo. Jdeme dál... :) PS: a bylo to dost sexy, tak když už nic, tak toto je prostě REAL :) ()

husak_k

Nikdy bych nečekal, že se někomu podaří shromáždit tolik debilů najednou. Většina ženských mají ksicht z botoxu a jsou to kurvy a chlapi jsou namachrovaný močky. Do tý doby co producenty nenapadne to začít brát vážně, jsem se opravdu bavil. Ty lidi se totiž chovají víc jak zvířata než lidi. "What's the number for 911?" ()

DonBraso

Uběhlo to jako voda.Střihy jsou fakt bezva a i účinkující na ty si člověk zvykne docela v pohodě.Myslel jsem si,že do toho hodně bude zapojená produkce a bude vymýšlet absolutní blbosti,ale to zde vůbec nemáte.Není to žádný boj o nějakou hodnotu či joker mezi všema.Jde tu jen o jediné a to je na tom vlastně to nejlepší.Co je už horší,když vezmete kolik dní trvá ten pobyt.Skoro 60 dní a máte dva vztahy? :D Právě díky střihačům a uvěřitelnosti to má svůj styl.Ono se celou dobu vlastně hovno děje.Promlouvá Lana a čekáte,kdy jeden políbí někoho či se trochu přitvrdí v dolních partiích.Bylo mně jasný,že ty prachy jsou druhořadý nástroj a nebylo by fér k tomu konci show,kde byl velký přešlap.Nový účinkující přeci za tři čtyři dny přeci nemůžou vyhrát,že ano(jeden mohl).Byly tam zaprvé moc pozdě a na zvraty takhle ke konci nejsem zrovna já moc happy.Podstata téhle reality show byla fakt laciná,ale jednoduchá.Skvělý "smečující" komentáře na soutěžící.Trochu připomnělo,když na JOJ byla reality show Mama, ožeň ma! s vynikajícím mluveným slovem,který se stal pro některý kultem hlášek.Zde na jednu stranu je pěkný,že soutěžící bez větších zásahů produkce se snaží balit protějšky a nic víc.Tady žádný vyřazovací kolečka,soutěže nejsou.Což je možná škoda,protože by to určitě více pomohlo dynamice a atraktivnějším momentů.Přesto musím hodnotit na krásných 70%.........Jelikož to zde nemá 2 série,tak to fláknu i sem.Je o parník lepší a za den jsem všech 10 dílů zfouknul jak svíčku.Sice se mementum už vytratilo,nějak tahle parta měla koule.Sice opět bolístky s těma,že přijde nový soutěžící pomalu na den a myslí,že vyhraje je trochu fail,ale dejme tomu.Pár změn k lepšímu,i když 7-8 díl už malinko jel na strvačnost,tak díky blížicímu finále to mělo pěkný zakončení.Druhá sérka za 90% ()

Stuffa

Je to síla. Banda stupidních už asi ani né puberťáků, co si hrajou na děsně Posh partičku. Myslí si, že jdou do show předvádět svá krásná těla a tváře a užívat si orgií s ostatními spolubydlícími, místo toho jim zakážou sex a veškerý fyzický kontakt, takže se degradují na post opic a tenhle zákaz děsně prožívají. Za každé porušení pravidel jim strhnou peníze, což je pro ně asi ještě víc než jakýkoliv sex, nebo ne? No koukněte, já se celkem pobavila. Nejlepší je imaginární moderátorka, která na ně mluví skrz nějaký přístroj a už od začátku s nimi mluví jako primitivy. Ono to asi jinak nejde, protože hlášky typu - "Harry je z Austrálie, to nevím, kde je.", se mi vám zapíšou do paměti. ()

B3n odpad!

Toto je bookmark do budúcnosti, keby niekedy niekto chcel zisťovať, prečo naša civilizácia zanikla. Nie, táto relácia to, samozrejme, nespôsobila, táto relácia je zrkadlo a pamätník doby. ()

maniacxl

No ty svatej Tondo,co to mělo být???Netflix už fakt roupama neví co by,za chvíli začnou točit porno.Tak hroznou a trapnou píčovinu jsem neviděl 42 let.Absolutně bez nápadu,bez vtipu,bez pointy.Nastrčení herci z amatérskýho porna,hovory na úrovni žáků 8 třídy pomocné školy.Tohle může vymyslet jen xenofobní Amerika.A kdo že vyhrál????,no všichni přece!!!! No ty pííííčo.Už nikdy víc.Jedna malá hvězda za celkem hezký i když naprosto vypatlaný a z poloviny silikonový kurvičky.15%. ()

AndrewNewman

Jednoduchá blbosť na pohodový večer. Samozrejme nápad je to zaujímavý, ale ničia to klasické klišé, ktoré vidíme vo všetkých USA reality show. Plač, slzy a uvedomenie si vlastnej hodnoty sú veci, ktoré aspoň mňa príliš nezaujímajú. Tato show sa však zakladá hlavne na nesmierne príťažlivých ľuďoch a to je len dobre, pretože takéto sexbomby pokope som videl len na istých nemenovaných stránkach. ()

Bilynigga

Ideální realityshow pro chvíle, když nechcete nebo nemůžete používat mozek např. těsně po transplantaci nebo když jste týden nespali. Skupina plasticky upravených lidí, kteří stáli frontu na extra porci genitálií, když se rozdával mozek je "uvězněna" ve vile. Mají za úkol vytvořit hlubší vztahy a dodržovat pravidla, které určuje creepy robokužel. Vyhraje ten, kdo učiní za dobu pobytu největší pokrok a nakazí se nejmenším počtem pohlavních chorob. ()

Drozdo57

Videl som druhú sériu: Občas, ak sú mi účastníci aspoň trochu sympatickí, tak podobné programy mám rád čisto ako študijný materiál ľudského správania. Bohužiaľ, toto je až príliš naskriptované a ja neverím absolútne ničomu, čo sa v telke deje. Ako sonda do toho, aké dno môžu ľudia dosiahnuť celkom dobré. Ale na absolútnu legendu fantastickej vzťahovej hnojariny: Take me out, toto ani zďaleka nemá. ()

rzazeman

Jednu hvězdičku za moderátorku, která byla občas vtipná. Jinak co víc říct, deset nesympatických namachrovanců pod jednou střechou. Chtěl jsem něčím nahradit svoji guilty pleasure, čímž je Temptation Island, ale toto opravdu ne. ()

Teachman odpad!

Tato reality show byla vytvořena a natočena z pro mě nepochopitelných důvodů. Je škoda, že se finance neinvestovaly do něčeho přínosnějšího. Chápu ale, že cílovou skupinu si tento typ televizního pořadu jistě najde. ()